Horoskopas balandžio 25 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 25-oji.
Daržų diena, šv. Morkus
Pasaulinė pingvinų diena
Pasaulinė maliarijos diena
Tarptautinė veterinarijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Morkus, Oskaras, Tolys, Tolmantas, Tolmantė, Vygandas, Žadgailas, Žadgailė, Žadmantas, Žadmantė, Žadmina, Žadminas, Žadminė;
rytoj: Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas.

Protingos mintys:
"Bailys - pavojingiausias žmogus, jo labiausiai verta bijoti" (L. Bernė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jūsų kūrybingumas leis daryti kitokius sprendimus nei paprastai. Draugai, kurie tikisi iš jūsų vienokio elgesio, gali sutrikti pamatę kitokius jūsų sprendimus. Leiskite pasirodyti savo asmenybės įvairioms pusėms - šiandien jūs visiems patiksite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien žmonės nelabai klausosi to, ką jūs sakote, todėl gali suteikti kitokią prasmę jūsų žodžiams. Kai kurie gali pagalvoti, kad jūsų sakoma tiesa skamba pompastiškai. Tad nesuteikite aplinkiniams galimybės interpretuoti taip, kaip jie nori.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Trečiadienį galite kreiptis pagalbos - sutiksite panašiai mąstančių žmonių visur, kur eisite, o jie žinos, ko jums reikia dar jums net neprasitarus. Nebijokite atsiverti ir nejauskite gėdos dėl jaučiamų jausmų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pasistenkite šiandien neriboti savo impulsų. Leiskite sau būti drąsiam, kokiu ir norite būti! Jei kas nors jus ir stebi, jie nesijuoks, o kaip tik norės pasijusti taip, kaip jūs. Ši diena taip pat tinkama smegenų šturmui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien jūsų draugo emocinis nestabilumas gali tikrai jums sutrukdyti. Vertinkite draugystę, paremdami draugą ar draugę sunkiu metu, tačiau būkite sąžiningi, jei esate įtraukti į jų dramas. Jūsų pareiškimas gali ir nepatikti, tačiau vėliau jums bus padėkota.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien iš nepatogių situacijų jus išgelbės jūsų humoro jausmas. Džiaukitės tuo, kad turite aštrų sąmojį. Tačiau nepamirškite būki lankstus ir kantrus.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Trečiadienį skirkite laiko gamtai - tai padės atsigauti jūsų sielai. Kol kas negalvokite apie neatidėliotinus darbus ir vadovaukitės patarle - "darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs".

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei vis dar rūpinatės savo karjeros klausimu, pasikalbėkite su artimu žmogumi, kuriuo pasitikite. Jūsų nerimas neišnyks, kol nepasikalbėsite apie savo rūpesčius. Nepamirškite, kad tie, kurie laiko viską savyje, tik padidina stresą. Pasinaudokite šviežia kito žmogaus perspektyva.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jums pradeda atsibosti supantis kraštovaizdis - o tai reiškia, kad reikia kažką keisti. Toks požiūris, suderintas su šiek tiek laisvo laiko po pietų, leis jums pasigilinti į kelionių planus. Paleiskite į darbą savo vaizduotę ir išdrįskite pagalvoti apie tolimas šalis, kurias norėtumėte pamatyti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien jums gali nepavykti veikla, į kurią dėjote daug vilčių, visgi būkite optimistas. Nenusiminkite, išanalizuokite savo klaidas, ir iš jų pasimokęs - imkitės kito darbo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei ieškote įkvėpimo, galite pasisemti jo iš įprastų šaltinių - muzikos, kino ar gamtos grožio. Tačiau gal pasiseks gauti tai net greičiau, jei nepamiršite bendrauti su žmonėmis. Stebėkite neseniai atsiradusį naują žmogų jūsų gyvenime, žiūrėkite, kaip jis elgiasi su kitais. O išvystą patirtį galite panaudoti savo gyvenime.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tokių puikių dienų kaip šiandien pasitaiko nedažnai, todėl džiaukitės kiekviena minute. Būkite atviri pasauliui ir sužinokite, kokio nuotykio dalimi jūs būsite. Jei norite pasivažinėti dviračiu ar nueiti į kiną po pietų - taip ir darykite!