Horoskopas balandžio 27 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 27-oji.
Medicinos darbuotojų diena
Pasaulinė grafinio dizaino diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė;
rytoj: Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Valė, Vygandas, Vygandė, Vyganta, Vygantas, Vygantė, Vygas, Vytolis, Vytuolis.

Protingos mintys:
„Palaikyti gerą sveikatą yra pareiga, kitaip mes nesugebėsime palaikyti stiprių ir švarių minčių“ (Buda).

Avinas (03.21 – 04.20)

Leisti sau kelias valandas apmąstyti gyvenimą nėra egoistiška - tai labai svarbu ypač dabar. Žmonės, kurie jus supa, puikiai supras jūsų nuotaiką. Pasiduokite jai - juk pašėlęs būnate ir taip dažnai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Kai kurie jūsų blogi įpročiai tapo pernelyg patogūs, todėl sunkiai atsikratomi. Turėti vieną ar dvi ydas - nieko tokio, tačiau pats laikas naikinti tas, kurios gali pakenkti jūsų sveikatai. Atidžiau pasižiūrėkite į tai, ką darote negalvodami ir susimąstykite, kodėl taip elgiatės.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šią dieną turėsite tiek energijos, jog galite net pakenkti kai kuriems aplinkiniams. Tad pasistenkite elgtis ramiai, kadangi ne visi žmonės gali degti ta ugnimi, kurią jūs jaučiate viduje. Būkite jautrūs kitiems ir nespauskite jų per stipriai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Klaidos, kurias kažkada padarėte - praeityje. Tad leisti laiką gailintis dėl praeities sprendimų - laiko švaistymas, ypač jei bandote apsispręsti dėl savo ateities tikslų. Turite paslėpti giliai stalčiuje tai, kas padaryta ir judėti toliau!

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jeigu reikia kokiam nors svarbiam asmeniui padaryti įspūdį - ši diena kaip tik tam tinka. Tiek jūsų energija, tiek visa išorė spinduliuoja pozityvumu, tad šis derinys padarys jums puikią paslaugą. Viskas, ką jums tereikia atlikti - tarti žodžius, kurie savaime sužavės jūsų pašnekovą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali pasirodyti, kad šiandien reikia priimti nelengvus sprendimus, tačiau jei pasitarsite su draugu, jo požiūris atskleis, jog situacija yra gan paprasta. Visuomet vertinga pasidalinti savo mintimis apie patiriamus sunkumus su patikimais žmonėmis. Nepraleiskite šios progos!

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien gali neprireikti niekieno kompanijos, tačiau pasistenkite savo sielai suteikti peno: ar tai būtų vandens procedūros, jogos užsiėmimas, ar tiesiog pasmaližiavimas ledais. Pasakykite artimiesiems, kad jums reikia laiko pabūti su savimi.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Sekmadienį draugas ar draugė gali kaip reikiant įkyrėti ir išbandyti jūsų kantrybę. Gali netgi kilti klausimų, ar šie santykiai jums apskritai reikalingi. Natūralu, jei tai nutinka kartą ar du per metus, tačiau jei problema kyla ne pirmą kartą, galbūt verta susimąstyti apie pokalbį su tuo žmogumi?

Šaulys (11.23 – 12.22)

Žinote, niekur nėra parašyta, kad jūs privalote elgtis taip, kaip kas nors jums liepia, tad pasistenkite vengti aklo paklusnumo. Leiskite sau pasijusti laisvu žmogumi, tik žinoma, nepažeiskite įstatymų!

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ši diena nėra ypatingai gera. Galite pasiduoti pagundai puikuotis, girtis, demonstruoti savo žinias. Vertėtų pamąstyti, kas Jūsų gyvenime nereikalinga: peržvelkite savo įpročius, santykius, reikalus, planus. Neskubėkite imtis naujų darbų - mažai bus prasmės, nes tai gana tuščia diena.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Sekmadienį galite pajusti nerimą ir neaiškias baimes, irzlumą, nepasitenkinimą savimi ir kitais. Galite taip pat pajusti nepasitikėjimą savimi, mažesnį gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos. Neskubėkite vertinti, kažką nutarti galutinai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nors poreikio taupyti pinigus nėra, tačiau gali būti, jog šiandien nenorėsite atidaryti savo piniginės. Nesijauskite dėl to blogai, mat netrukus galite gauti nelauktą sąskaitą arba susidurti su brangiai kainuojančia galimybe.