Horoskopas balandžio 27 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 27-oji - Medicinos darbuotojų diena.

Balandžio dvidešimt septintoji, pirmadienis - 117-oji metų diena (pirmoji 18-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 248 dienos.

*************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 05.50, leidžiasi 20.45. Dienos ilgumas - 14.55.
Antrąją priešpilnio dieną Mėnulis teka 13.35, leidžiasi 03.22.
Saulė Jaučio ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Viskas pigu, ką galima sutvarkyti už pinigus" (E. M. Remarkas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tikėtinas pavydas, pataikavimas savo silpnybėms ir norams. Galimos problemos su mylimu žmogumi, augančia karta. Venkite per griežtai auklėti vaikus, būkite pakantesni, antraip padarytą skriaudą atitaisyti bus nelengva.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena bus įtempta. Sklandžiai tvarkyti reikalus gali trukdyti jūsų nesugebėjimas susikaupti arba per didelės ambicijos. Geriausiai jausitės namuose. Būtų šaunu, jei ir kitiems šeimos nariams leistumėte juose gerai jaustis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Aplinkybės vers pasirūpinti ir profesiniais, ir artimųjų reikalais. Jūsų nestandartines mintis įvertins aplinkiniai. Tačiau jų gera valia ims mažėti, jei kalbėsite tiek, kad kitiems nebus kur įsiterpti. Įveikite norą priekaištauti, kritikuoti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Norėsite išlikti solidūs ir ramūs, bet kažkas mėgins primesti jums savo valią arba įvelti į sudėtingą reikalą. Turbūt rūpės sutvarkyti nekilnojamojo turto ar komercinius reikalus. Gali būti, kad ant kulnų lips kreditoriai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien verčiau nieko nedarykite suirzę, supykę, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nervus. Nevalia teisti, būti kategoriškiems. Panašu, kad kiti nespės reaguoti į netikėtus jūsų minčių šuolius. Nepervertinkite savo jėgų ir saugumo.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien būsite gana nenuoseklūs ir dėl to klaidinsite aplinkinius. Geriausias būdas apsisaugoti nuo nesusipratimų bei atgauti pusiausvyrą - ramybė ir vienatvė. Gali tekti taisyti pašlijusią sveikatą arba lankyti, slaugyti ligonį.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jūsų požiūris į reformas, pertvarkymus vertas dėmesio.Vis dėlto metas būtų pasirūpinti ir savo prestižu tarp kolegų bei klientų. Būkite atidesni ir punktualesni. Laikykitės įsipareigojimų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Sunki diena rimtiems darbams, pokalbiams su viršininkais. Galbūt neadekvačiai reaguosite į siūlomas naujoves, pakeitimus, naujų sutarčių projektus. Dėl to gali susitrukdyti svarbus reikalas, neįvykti dalykinis susitikimas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Beveik neverta tikėtis ramios dienos. Bendraudami su didesne auditorija, įtakingais veikėjais venkite dviprasmiškų tezių. Kai kurios frazės gali būti panaudotos prieš jus. Nereikėtų paskubomis griebtis neaiškių projektų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ši diena primins apie neįvykdytus planus, nesumokėtus mokesčius, skolas, baugins dar didesnės krizės grėsmė. Stenkitės racionaliai planuoti, remtis į tvirtą pagrindą, o jeigu jis sugriuvo - nebijokite kurti, lipdyti jį iš naujo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jus gali stebinti partnerio nenuoseklumas ir išsišokimai. Jeigu atrodė, kad santykiai pakrypo stabilesne vaga, teks patirti neprognozuojamų ekscesų. Bręs planas senus ryšius pakeisti naujais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gana sunkiai seksis darbai, nedžiugins savijauta. Jei siekėte nuo šiandien pradėti gyventi planingiau, labiau organizuotai, viskas susijauks. Pajusite, kad ne taip lengva pakeisti dienotvarkę bei įpročius.