Horoskopas balandžio 28 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 28-oji.
Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Valė, Vygandas, Vygandė, Vyganta, Vygantas, Vygantė, Vygas, Vytolis, Vytuolis;
rytoj: Algirdas, Augustinas, Geidutė, Geidutis, Geidvilas, Geidvilė, Indraja, Indrajas, Indrė, Padravas, Rita.

Protingos mintys:
„Kai jauti liūdesį, ieškok išgijimo darbuose“ (A. Linkolnas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ši diena bus gan įtemptas, atsakingas, gali tekti susidurti su nenumatyta situacija ir greitai reaguoti į pokyčius. Tai metas, kai galimi įvairūs patikrinimai. Pasistenkite išlaikyti vidinę ramybę bei nesugadinkite santykių su artimaisiais - bus pagunda ant jų išlieti apmaudą dėl rūpesčių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nors šią dieną būsite labai užimtas, tačiau raskite laiko susisiekti su geriausiu draugu ar partneriu. Žvaigždės pataria bendrauti su tais, kuriuos labai mylite ir nuo kurių priklausote.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ši diena bus gan sudėtinga: teks nemažai dirbti, sunku bus surasti pakankamai laiko ir namams, šeimai. Venkite paviršutiniškumo, viso, kas nereikalinga darbuose, pasiruoškite tiesiog iš peties padirbėti, atlikti tai, kas svarbiausia.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena bus sėkminga tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, vaikų ugdymu, poilsio organizavimu, stambiais finansais, stambiu verslu ir panašiai. Nors aplinkoje galite jausti nemažai įtampos, dirglumo, vis dėlto Jus tai paleis mažiau nei aplinkinius.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien galite jaustis kaip niekad pažeidžiamas, labai jautrus ir dėl to ypač užsispyręs. Pasistenkite skirti dėmesio šeimai, namams, jėgų sukaupimui. Tačiau ateinanti savaitė bus šiek tiek džiugesnė, tad nenukabinkite nosies.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šią dieną būsite gana kategoriškas, reiklus sau ir kitiems. Tačiau reikėtų stengtis nesukelti nereikalingų smulkmeniškų konfliktų, peraugančių į didelius... Kita vertus, daug ką gali tekti išsireikalauti - nepakaks tik diplomatijos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Savaitės pradžioje būkite atidus. Atsargiai vairuokite, pasistenkite apgalvoti, ką kalbate ir žadate, mat galimi nesusipratimai. Ypač prireiks atsargumo, jei dirbate prekyboje, politinėse, vadžios ar informacinėse struktūrose, jei priklausote nuo ryšių su užsieniu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ši diena iš jūsų pareikalaus didžiulio atsargumo finansiniuose reikaluose. Nors ir mėgstate rizikuoti, tačiau nepasiduokite iliuziniams pasiūlymams ypač greitai praturtėti, tikrinkite pasiūlymus pasitardami su specialistais, pasistenkite neišlaidauti - tai pagundų finansinėje srityje metas...

Šaulys (11.23 – 12.22)

Ši diena bus žymiai geresnė, jei atsisakysite nebūtinų darbų, apribosite kontaktus, neskubėsite bei daugiau laiko skirsite poilsiui. Skubant, persidirbant bus labai lengva sugadinti santykius su svarbiais Jums žmonėmis, padaryti klaidų, susargdinti save.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien geriau būtų apriboti darbus, kontaktus, daugiau ilsėtis, skirti laiko jėgų atkūrimui, sportui, laisvalaikiui. Neatsižvelgiant į tai gali kilti apmaudžios klaidos, slapta priešprieša, imti šlubuoti sveikata. Pasirūpinkite savimi!

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien atidžiai rinkitės pasiūlymus, ateinančius iš draugų ar kolektyvo, - ne vienas iš jų bus kenksmingas, destruktyvus. Būkite budrus!

Žuvys (02.20 – 03.20)

Praėjusios nakties sapnai jums nori kai ką pasakyti, tad atkreipkite dėmesį į tam tikras detales. Būsite ypač jautrus kitų žmonių emocijoms ir nuotaikoms, tad stenkitės būti su aplinkiniais, kurie yra pozityvūs.