Horoskopas balandžio 29 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 29-oji.
Tarptautinė šokio diena
Tarptautinė cheminio karo aukų atminimo diena

Savo vardadienius šiandien: švenčia Algirdas, Augustinas, Geidutė, Geidutis, Geidvilas, Geidvilė, Indraja, Indrajas, Indrė, Padravas, Rita;
rytoj: Marijonas, Skaudmina, Skaudminas, Skaudminė, Skaudvilas, Skaudvilė, Sofija, Vaišmantas, Vaišmantė, Virbutas.

Protingos mintys:
„Kai jauti liūdesį, ieškok išgijimo darbuose“ (A. Linkolnas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Geležį reikia kalti, kol ji karšta. Prieš savo akis turite auksinę galimybę, kuria pasinaudoti turėtumėt tuojau pat. Kol kas nesijaudinkite dėl pasekmių - juk nežinote, kokios jos bus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų aistra kokiam nors hobiui, technikos stebuklui ar mados tendencijai - sveikintinas dalykas. Tačiau ne visi žavisi jūsų interesais, tad bandykite bendrauti su tais, kuriems rūpi panašūs dalykai kaip ir jums.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Žmonės atviresni pasiūlymams nei jums atrodo. Tad imkitės iniciatyvos ir pasiūlykite draugui ar draugei, kaip šiek tiek pagerinti gyvenimo kokybę. Būdamas pakankamai taktišku, sugebėsite išvengti pamokslavimo, kurio daugelis nemėgsta.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tie jausmai, kuriuos taip stengiatės paslėpti, atsisako tūnoti šešėlyje. Šiandien jie pradės reikštis, norite jūs to ar ne. Tad padarykite sau paslaugą ir atsiverkite! Juk esate apsisprendęs, ką jaučiate, tad leiskite apie tai žinoti ir aplinkiniams.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kažkas jūsų gyvenime pradedantis naują kelionę ir ieškantis paramos, laukia jos iš jūsų. Jei jaučiate spaudimą, nustatykite ribas ir pasakykite, kiek jūs esate linkęs įsitraukti ir padėti. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo greičiau atsikratysite įtampos, atsirandančios iš neapibrėžtos situacijos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Antradienį stenkitės mažiau kalbėti, o daugiau klausytis to, ką sako kiti. Išjunkite bent trumpam savo kritišką mąstymą ir pasistenkite įžvelgti naudingų patarimų kitų istorijose.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien būsite ypač jautrus kitų žmonių problemoms, todėl galite lengvai įsivelti į tai, už ką nesate atsakingas. Šiuo metu atjautos, kurią turite, lygis nėra jums į sveikatą, tad turite šiek tiek atsijoti atsakomybes, kurias jums bando užkrauti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Kada paskutinį kartą mąstėte apie savo ateities viziją? Šiandiena palanki apgalvoti savo penkmečio planus, kadangi turite idėjų, o taip pat ir laiko. Labai svarbu suvokti tai, ko norite sau, kadangi esate kryžkelėje, kurios galbūt dar nespėjote įsisamoninti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šios nakties sapnai gali sukelti nerimą. Jei turėsite laiko paanalizuoti juos, galite aptikti tam tikrų užuominų, padėsiančių augti dvasiškai. Venkite negatyvių vietų, save apsupkite jums mielais žmonėmis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Net jei ir norite, kad kai kurie dalykai būtų tiesa, nereiškia, kad taip ir yra iš tikrųjų. Pažiūrėkite į dalykus iš tam tikros perspektyvos. Būkite sąžiningas su savimi ir pripažinkite tai, kas vyksta.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jei norite, kad kai kas būtų kitaip - turite pasistengti. Niekada nevėlu pasirinkti kitą gyvenimo kelią. Jūsų amžius, pajamos ar šeimyninė padėtis neturėtų sustabdyti jūsų ir neleisti daryti to, kas suteiktų laimės.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei esate susijęs su užsieniu, religija, švietimu, kelionėmis - ši diena jums labai palanki, kadangi gims naujų idėjų. Net jei tai neatsipirks pinigais, visgi būkite ramus - jūsų pastangos bus pastebėtos.