Horoskopas balandžio 3 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 3-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Kristijonas, Ričardas, Rikardas, Saudarga, Saudargas, Saudargė, Saudravas, Saudravė, Saugailas, Saugailė, Vytenė, Vytenis;
rytoj: Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius.

Protingos mintys:
„Paprasčiau atlikti darbą gerai, nei aiškinti, kodėl padarei klaidingai“ (H. V. Longfelou).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ne visi jūsų lūkesčiai išsipildys - ypatingai rūpinsitės kažkokiais neaiškiais reikalais, kai tuo tarpu svarbių klausimų sprendimus vėl ir vėl atidėsite neribotam laikui. Didelių problemų dar pavyks išvengti, tačiau pasielgsite protingai, jei paklausę gero patarimo, savo pastangas nukreipsite teisinga linkme.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gera diena užbaigti seniai pradėtus darbus. Galite gauti naujų užduočių ir naujų pareigų. Neskubėkite visko išbandyti ir nesitikėkite greitų rezultatų - šiandien pradėkite kloti tvirtą pamatą būsimiems darbams. Gana neįprastai klostysis santykiai su naujaisiais pažįstamais, galimi nesutarimai kolektyve ar draugų kompanijoje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nebloga diena. Aplinkybės palankios naujų darbų pradžiai, permainoms asmeniniame gyvenime. Galite plaukti pasroviui - šiandien viskas klostysis puikiai, tačiau neapgalvoti poelgiai gali viską apversti aukštyn kojomis. Nerizikuokite savo autoritetu, įsiveldami į svetimas intrigas ir konfliktus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Didelė tikimybė, kad žymiai padidės jūsų finansinės galimybės - įgyvendinsite savo kultūrinę programą, paįvairinsite savo laisvalaikį. Nudžiugins susitikimai su senais draugais, šeimos šventė. Tačiau nepamirškite atsargumo, bendraudami su mažai pažįstamais žmonėmis - nesidalinkite savo paslaptimis, nes jos gali būti panaudotos netinkamais tikslais.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Profesinės ambicijos pareikalaus nemažų pastangų. Turėsite pasielgti nepopuliariai ir, aišku, susilauksite kritikos: vadovai praras pavaldinių pasitikėjimą. Finansinė padėtis gana sudėtinga, gerai apgalvokite savo išlaidas ir prisiminkite taupymo efektyvumą. Gausite dovanų, tačiau vargu, ar jos nudžiudins.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Palanki diena darbui ir profesiniam tobulėjimui. Tačiau jūsų sėkmė gali sukelti pavydą - atsiras žmonių, norinčių jums pakenkti ir sugriauti jūsų autoritetą. Didelio dėmesio susilauks jūsų asmeninis gyvenimas - jums patarti pasiruošę netgi tie, kurių nuomonė jums visiškai nieko nereiškia. Būkite atsargūs su mažai pažįstamais asmenimis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ne pati geriausia padėtis asmeninių santykių sferoje. Jūs nepakankamai rimtai vertinate egzistuojančias problemas. Nesutarimai, kurie šiandien atrodo nereikšmingi, vėliau gali išsirutulioti į rimtas problemas. Mylimą žmogų gali įžeisti jūsų elgesys ar pastabos. Pasistenkite susitikti su senais draugais, aplankyti seniai matytus giminaičius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Sėkmė lydės tuos, kieno veikla susijusi su dalyvavimu visuomeniniuose renginiuose, viešu pasirodymu. Stenkitės būti matomais - šiandien jus pastebės žmonės, kurie turės įtakos jūsų gyvenimo pasikeitimams. Kad ir kaip viliotų nauji įspūdžiai, nepamirškite savo įsipareigojimų - nenuvilkite tų, kurie jumis tiki.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Venkite spontaniškų apsipirkimų, kurie gali rimtai pakenkti jūsų šeimos biudžetui. Gera diena bendravimui su vaikais, jaunesnės kartos giminaičiais. Laikas, kurį praleisite tokioje draugijoje, ilgam pakels nuotaiką ir padės atstatyti pusiausvyrą. Kartais ir patys pasijusite mažu vaiku, kuriam viskas paprasta ir lengva.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Maloni diena. Jums pavyks įgyvendinti savo profesinius planus, atsiras naujų idėjų, kurios garantuos pajamų padidėjimą. Tikėtina, kad gausite brangių dovanų iš vyresnio amžiaus giminaičių. Būsite puikiai nusiteikę, kas įtakos gerus santykius su draugais ir mylimu žmogumi.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galite pasinaudoti palankiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis savo planų įgyvendinimui. Didelė naujų pažinčių, įdomių susitikimų tikimybė. Pajusite daug susidomėjusių žvilgsnių, paliksite stiprų įspūdį simpatiškai personai. Nesuteikite pagrindo mylimo žmogaus pavydui.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Žymiai pagerės santykiai su vadovais ir kolegomis: pasinaudokite proga ir atsikratykite kai kurių jūsų tarpe egzistuojančių prieštaravimų, pasirūpinkite abipusiai naudingais ryšiais. Rekomenduojama aktyviai dalyvauti visuomeniniuose renginiuose - jūsų pastangas vainikuos šlovė.