Horoskopas balandžio 30 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 30-oji.
Valpurgijos naktis
Tarptautinė džiazo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Marijonas, Skaudmina, Skaudminas, Skaudminė, Skaudvilas, Skaudvilė, Sofija, Vaišmantas, Vaišmantė, Virbutas;
rytoj: Gražina, Vidmantas, Vidmantė, Zigmantas, Zigmas, Žilvinas, Žilvinė, Žygimantas

Protingos mintys:
„Jaunystė – žydėjimų metas, gyvenimo pavasaris. Jei nori rudenį gauti gerą vaisių, neskink pavasario žiedų pinti savo vainikui“ (J. Grušas).

.

Avinas (03.21 – 04.20)

Neatleiskite vadžių darbe, nes gali baigtis rimtomis problemomis ir nesusipratimais. Vakare pasistenkite pabūti namuose su artimaisiais, kuriems skyrėte ne itin daug dėmesio dėl kasdienių savaitės darbų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų įgimtą ramumą turėtų pakeisti daug ką nustebinsiantis linksmumas. Tai yra palankus metas pramogauti, būti su draugais, aktyviai leisti laisvalaikį. Tačiau nepersistenkite, nes gali užklupti netikėta liga.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nebūkite tokie rimti ir susimąstę. Darbo ar šeimyninės problemos nėra amžinos, viskas anksčiau ar vėliau išsisprendžia. Stenkitės būti žvalesni ir mąstykite pozityviau, tai ir dienos darbai seksis daug sklandžiau ir efektyviau.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vėžiams ši diena yra palanki komandiruotėms, kelionėms susijusioms su darbu. Viskas eisis kaip iš pypkės, tačiau lai sėkmė jūsų neužliūliuoja, neatsargių tyko pavojai. Todėl mėgaukitės savo darbo našumu, tačiau nepamirškite visko patikrinti bent po du kartus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūsų natūralią energiją pakeis apatija ir liūdesys. Darbas teiks mažai džiaugsmo, tad pasistenkite nepersidirbti ir vakarą praleisti prie jaukaus šeimos židinio. Kita diena bus tikrai geresnė.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jums puikiai seksis suprasti aplinkinius, duoti gerus patarimus, tad stenkitės kuo daugiau bendrauti ir padėti pagalbos prašantiems žmonėms, už tai Jums bus atlyginta. Nepamirškite senų draugų, kurie nelauktai gali atsidurti prie Jūsų durų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nepasiduokite savo amžinam abejojimui ir drąsiai priimkite sprendimus, nes ši diena Jūsų sugalvotiems planams įgyvendinti yra tinkama. Pasistenkite prasiblaškyti, mažiau būkite namuose. Išėjimas į viešumą Jus nuteiks teigiamai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ši diena Jums palanki spręsti asmenines problemas, išsiaiškinti su antrąja puse senai slegiančius klausimus, spręsti problemas. Pasistenkite būti labiau tolerantiški ir už tai kompromisas bus daug lengviau priimamas. Nepamirškite, kad nesate vienas ir kad reikia rūpintis ir kitais žmonėmis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šią dieną šaulys bus ramus ir aptingęs. Tai nėra blogai, tačiau dėl to reikia atitinkamai suplanuoti dieną ir nepersitempti. Darbus rinkitės ramesnius, kur reikia mažai bendrauti su aplinkiniais. Jei tai tikamai įgyvendinsite gera nuotaika nepaliks jų visą dieną.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Stenkitės suvaldyti savo aštrų liežuvį bei dideles ambicijas. Galite sau stipriai pakenkti neatsargiai sukritikavę netinkamoje netinkamoje vietoje netinkamu laiku, tai gali tapti kliūtimi Jūsų tolimesnei karjerai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gera nuotaika jūsų neapleis visą dieną. Būsite linksmas ir šmaikštus, aplinkiniai žavėsis jūsų sąmoju. Stenkitės visą savo teigiamą energiją nukreipti tinkamai ir jūs pasieksite neįtikėtinai gerų rezultatų tiek darbe tiek šeimoje.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pažabokite savo impulsyvumą. Jūsų jausmų audros sekina jus ir eikvoja energiją. Susikaupkite ir nusiraminkite. Žemė tikrai neslysta Jums iš po kojų, tai tik iliuzija. Paprašykite patarimo seno draugo, jei nerandate tinkamų atsakymų ar sprendimų patys, tai nuramins jus.