Horoskopas balandžio 4 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 4-oji:
Lankomiausio puslapio diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius.
rytoj: Balandė, Balandis, Ira, Irenius, Rimantė, Rimvydas, Vincentas, Žygintė.

Protingos mintys:
"Piktas žmogus - tarsi sklidina nuodų taurė" (Konfucijus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena nebloga, jei norite spręsti įsisenėjusias problemas. Būsite išradingi ir įžvalgūs: rasite ne vieną išeitį, kaip užlopyti biudžeto spragas, papildomai užsidirbti. Idėjos stebins ne tik artimuosius, bet ir draugus, kolegas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nors ir elgiatės sąžiningai, tačiau tai neapsaugos nuo netikėtų smūgių iš aplinkos. Būkite kritiškesni savo paties atžvilgiu, neskubėkite pasirinkdami darbo kryptis ir partnerius.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kad suprastumėte reikalo esmę, užteks įdėmiai klausytis, ką sako kiti. Greitai pajausite, iš kurios pusės pučia perspektyvių ir naudingų permainų vėjai. Asmeniniuose santykiuose - galite sulaukti siurprizų iš artimųjų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiuo metu gali keistis ne viena nusistovėjusi šeimos tradicija, vertybė. Nors jums nebūdinga pralaimėti, šiandien gali tekti su daug kuo atsisveikinti. Darbe reikalus turėsite greitai ir gana spontaniškai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Atsargiai su pinigais: vienaip skaičiuosite, kitaip išleisite. Venkite nemalonių temų ir akistatų darbe. Nesivelkite į konfliktus: turėsite daugiau nemalonumų nei naudos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Geriau nepasirašinėkite dokumentų, sutarčių tokią dieną, nieko nežadėkite, neprisiekite - galite labai pasigailėti. Šios dienos vakaras ir naktis ypač pavojingi, todėl geriau būti namuose.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Vadovaukitės sveiku protu, tuomet viskas eisis kaip sviestu patepta. Jei tik pasiduosite nepagrįstoms iliuzijoms, galite sulaukti nemalonumų. Popietė turėtų būti lengva ir maloni.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pasistenkite šiandien kuo daugiau laiko praleisti su savimi: verta apmąstyti savo gyvenimą, įvertinti jausmus, planuoti ateitį, svajoti. Stenkitės, kad jūsų emocijos ir mintys būtų skaidrios. Bet koks ginčas bus beprasmis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei turite neišspręstų bendravimo problemų, būtinai įsiklausykite, ką sako partneris ir vaikai. Atrodo, kad per ilgai girdėjote tik save, per ilgai mėgavotės savo valdžia. Pasikvieskite svečių, artimų draugų ar giminaičių.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei kur nors vykstate, atidžiai tvarkykite su kelioninius dokumentus. Sekite, ką sakote artimiesiems ir draugams, nes galite padaryti klaidų, gailėtis įsivėlę į intrigas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Venkite svaigalų, didelių kompanijų, kitaip gresia nusivylimai, barniai su žmonėmis, kuriuos gerbėte, mylėjote. Netinkamas metas kerštauti ar grubiai reikšti savo nuomonę.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šios dienos bendravimas daug ką atpirks, suvienys. Ne vienam gali tekti priimti reikšmingus sprendimus, susijusius su materialine šeimos gerove. Neskubėkite rizikuoti.