Horoskopas balandžio 4 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 4-oji.
Lankomiausio puslapio diena
Tarptautinė pagalvių mūšio diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius;
rytoj: Balandė, Balandis, Ira, Irenius, Rimantė, Rimvydas, Vincentas, Žygintė.

Protingos mintys:
"Piktas žmogus - tarsi sklidina nuodų taurė" (Konfucijus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Neskubėkite, tikslų įgyvendinimui reikia laiko. Vadovai gali kaltinti jus profesinio susidomėjimo trūkumu, kolegos prašys pagalbos, nesivargindami ką nors padaryti savarankiškai. Malonūs netikėtumai laukia tų, kurie nuspręs praleisti laisvalaikį gamtoje, dalyvauti sportiniame renginyje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nebūkite patiklūs ir turėsite neblogą dieną. Žmonės, kuriais visada pasitikėjote, šiandien gali pasielgti nesuprantamai - jie gali atsisakyti jums padėti, jei to prašysite. Nustebti galite, tačiau jokiu būdu ant jų nepykite - visko pasitaiko...

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pasieksite gerų profesinių rezultatų, tačiau vietoj apdovanojimų susilauksite pavydo ir priekaištų iš vadovų. Jums keliami reikalavimai ryškiai per dideli ir tik veltui eikvojate jėgas, stengdamiesi visiems įtikti. Pasikliaukite savo nuojauta - geresnio patarėjo šiandien nesurasite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Sėkminga diena tiems, kas nevengia painių situacijų ir nesistengia ant svetimų pečių permesti sudėtingų problemų. Turite galimybę gerai uždirbti ar gauti apdovanojimą už anksčiau atliktus darbus. Tinkama diena aktyviam poilsiui, turiningam bendravimui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nusimato ryškus postūmis į priekį - atkaklumas jums padės nugalėti konkurentus, o optimizmas ir gyvenimo džiaugsmas sukurs draugišką aplinką šeimoje ir darbo kolektyve. Gausite žinių iš senų draugų, pasimatysite su seniai matytais giminaičiais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pirmenybę teikite savarankiškam darbui, kadangi santykiai su partneriais kiek įtempti - nesiliauja pastovios abipusės pretenzijos. Nepervertinkite esančių problemų, kai kuriuos reikalus galite tiesiog atidėti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Duokite valią pasireikšti jūsų vaizduotei - galbūt rasite būdų, kaip rasti išeitį iš keblių situacijų ir pelnyti aukščiau stovinčiųjų palankumą. Būkite santūrūs bendraudami su artimaisiais, kontroliuokite savo emocijas - dešimt kartų apgalvokite tai, ką norite pasakyti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Geros profesinės perspektyvos. Galite pasiekti stulbinamų rezultatų bet kurioje veikloje, nugalėsite visas kliūtis. Puikių rezultatų galite tikėtis dalykiniuose susitikimuose - jūsų vaidmuo ir čia bus svarbiausias.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Skirkite laiko praktinėms ir konkrečioms užduotims. Pagaliau galite sutvarkyti savo reikalus, atsikratyti nereikalingų darbų ir daiktų. Nekelkite sau didelių tikslų. Diena bus gera tiems, kas gerai žino savo vertę ir galimybes.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Teks pasistengti, bandant rasti bendrą kalbą su vadovais ir partneriais. Vargins bet koks darbas, problemos atrodys neišsprendžiamos. Situacija ne tokia ir bloga; reikia įžvalgumo ir ryžtingumo tam, kad sugebėtumėte pamatyti ir pajusti pozityvius dalykus. Šiandien ypatingai svarbus draugų ir šeimos palaikymas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite linkę nepasitikėti savo jėgomis, todėl atsisakysite darbų, kurie tik jums atrodys sudėtingi ir neįveikiami; tačiau taip elgdamiesi, jūs klystate ir netenkate progos pasinaudoti visomis siūlomomis galimybėmis. Aktyviai dalyvaukite šeimos gyvenime.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Visą dieną skųsitės aktyvumo stoka. Santykiai su bendradarbiais ir vadovais įtempti, sunku susilaikyti nuo kandžių replikų ir kitokių nepasitenkinimo reiškimo būdų. Visomis jėgomis stenkitės nepadaryti to, dėl ko vėliau tektų gailėtis. Teigiamų emocijų gali suteikti aktyvus poilsis, sportas.