Horoskopas balandžio 7 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 7-oji - Pasaulinė sveikatos diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Donata, Hermantas, Hermas, Minvydas, Rūtenis, Saurimas, Saurimė, Santautas, Santautė.
rytoj: Alma, Almas, Dionizas, Gintautas, Girtautas, Girtautė, Girvainas, Girvainė, Giržadas, Giržadė, Julijus, Skirgailė, Valteris.
poryt: Aurimas, Dalė, Dalia, Dalija, Dalius, Maja, Milnoras, Milotas, Miltara, Miltaras, Miltarė, Kleopas, Rasa, Valtrūda.

Protingos mintys:
"Apgauti save - visų blogiausia; mat tada apgaudinėtojas visą laiką būna šalia apgaudinėjamojo" (Platonas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tikslai ranka pasiekiami, jūsų ambicijos greitu laiku bus visiškai patenkintos. Nebijokite išsiskirti kitokiais norais ar požiūriu. Žinoma, jei rasite bendraminčių, bus tik geriau. Kita vertus, į pernelyg didelius kompromisus leistis neverta.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galite imtis drąsių ir rizikingų žygių - sėkmė bus jūsų pusėje. Turėtų sektis net azartiniai žaidimai, galite išlošti loterijoje. Jei vakare nuspręsite kur nors išeiti prasiblaškyti - patirtų įspūdžių tikriausiai užteks ne vienai dienai...

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien visi bus jūsų pusėje, įskaitant viršininkus. Galite imtis rizikingo projekto, dėl kurio dvejojote ir nerimavote. Nesėkmės atveju rasite išeitį, be to, greičiausiai įtakingas žmogus jus užtars.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pats metas apžvelgti pastarųjų dienų įvykius ir numatyti gaires ateičiai. Planuokite esminius dalykus, smulkmenoms ir detalėms apgalvoti dar turėsite laiko. Labai tinkama diena pradėti didelį ilgalaikį projektą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Rytą prabusite gerai išsimiegojęs ir puikiai nusiteikęs. Romantiška nuotaika padės bendrauti, lengvai užmegsite pažintį. Tai gali būti trumpo, bet audringo romano pradžia. Rimtiems ir ilgalaikiams santykiams greičiausiai nebūsite nusiteikęs.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei turite patikimų draugų, bendraminčių, ši ir ateinančios dienos turėtų būti gana sėkmingos. Labai svarbu nuslopinti kylantį nepasitenkinimą savimi, neprarasti drąsos. Jei pasistengsite - galite neblogai uždirbti, tai pinigingas metas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Iš anksto nusiteikite aktyviai dienai. Pasistenkite paskirstyti krūvį protingai, nenorėkite vienas nudirbti viso pasaulio darbų. Palankus metas dirbantiems aktyvų fizinį darbą, sportininkams.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien išsimiegosite ir pagaliau išsivaduosite iš pastaruoju metu kamavusio snaudulio - tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Kils genialių minčių, įdomių sumanymų. Vakaras palankus romantiškiems pasimatymams.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Vienintelė kliūtis, galinti sutrukdyti jums šiandien švęsti pergalę - jūsų paties apatija ir nenoras ko nors siekti. Šiaip jau žvaigždės jums palankios, pats esate linkęs perdėti prieš jus iškilusias kliūtis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gera diena permainoms. Bet kokioms. Jei nieko netrūksta, batai nespaudžia, bent pakeiskite šukuoseną ar šiaip padarykite tai, ko seniai slapta troškote, bet vis pritrūkdavote laiko ar drąsos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Palanki diena kurti planus, ypač toli siekiančius, susijusius mokslu, profesinės srities tobulinimu. Į patarimus šiandien nekreipkite dėmesio - pasikliaukite savo nuojauta ir įžvalga.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Ieškokite bendraminčio, žmogaus, kurį žavėtų ir trauktų tos pačios idėjos, kaip ir jus - kartu šiandien daug nuveiktumėte. Kiek įmanoma daugiau kalbėkitės ir tarkitės - tai padės optimaliai išnaudoti turimus išteklius bei sugebėjimus.