Horoskopas balandžio 8 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 8-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alma, Almas, Dionizas, Gintautas, Girtautas, Girtautė, Girvainas, Girvainė, Giržadas, Giržadė, Julijus, Skirgailė, Valteris;
rytoj: Aurimas, Dalė, Dalia, Dalija, Dalius, Maja, Milnoras, Milotas, Miltara, Miltaras, Miltarė, Kleopas, Rasa, Valtrūda.

Protingos mintys:
"Gėris yra visų pastangų tikslas, ko siekia kiekviena širdis. Gėris yra kilniausias dalykas, kurį turime pažinti" (Platonas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Sėkmė jus lydės beveik visose gyvenimo srityse. Gera diena mokytis naujų dalykų. Palankus metas užglaistyti nesusipratimus ir stiprinti profesines pozicijas. Mokėkite pasinaudoti visomis likimo siunčiamomis dovanomis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nesiblaškykite. Jausitės puikiai, jei dirbsite sau priimtinu tempu. Protingai tvarkysite asmeninį biudžetą, numatysite galimas pajamas ir išlaidas. Daugiau laimės tie, kurie išdrįs išmėginti ką nors naujo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Palanku bendrauti su žmonėmis, kurių nuomonė jums svarbi, kurie, reikalui esant, gali pagelbėti. Paini diena laukia tiems, kurie nusprendė keisti draugus ar gyvenamąją vietą.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Profesiniai reikalai bus stabilūs, tačiau labai svarbu nepakenkti sau žodžiais, ambicijomis ar intrigomis. Didelę įtaką jūsų darbui ir karjerai darys aplinkiniai. Todėl nevenkite bendrauti, įdėmiai klausykitės, kas jums sakoma.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Blaiviau ir aiškiau vertinkite aplinką, kalbas, būkite kantresni. Labai rizikuosite, jei imsitės svarbių karjeros sprendimų, investicijų. Skubėkite lėtai ir būsite pirmi. Teisingiausi profesiniai atsakymai ateis tarsi savaime.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Iki savaitės pabaigos atidėkite nekilnojamojo turto reikalus. Vertėtų patikrinti visus faktus, prieš ką nors nusprendžiant. Meilės srityje nederėtų rodyti iniciatyvos, tai bus tik tuščias laiko ir jėgų švaistymas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Atsargiai elkitės su finansais: galite pristigti įžvalgos ir racionalių sprendimų. Netinkama diena reformoms, eksperimentams. Ne vieną ženklo atstovą erzins nepatikimi žmonės, neištesėti aplinkinių pažadai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Bendraukite, neatsisakykite progų kur nors išvykti, susitikti su naujais pažįstamais. Darbe kaupkite patirtį, informaciją, nedarykite skubotų išvadų. Gerų žinių teiks spauda, laiškai, pokalbiai telefonu.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Dienos naujienos bus reikšmingos, galinčios iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą. Netinkamas metas ginčytis, kovoti dėl vietos po saule, įrodinėti savo tiesas. Per įtampą ir šurmulį galite neišgirsti, nesuprasti labai svarbių dalykų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei turite laiko ir galimybių, susitelkite ties savo jausmais, sveikata, grožiu; susikurkite kaip galima komfortiškesnę aplinką. Verta išvykti kur nors pasisvečiuoti, pasportuoti. Jei šiuo metu dirbate, vis tiek raskite minutę kitą produktyviai pailsėti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Sėkmę lems partnerių atsidavimas, naujos profesinės galimybės, slapti ryšiai. Palankus metas planuoti atostogas, kur nors keliauti ar vykti į netolimą komercinę kelionę.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Daugiau rūpesčių kels senos skolos, netesėti pažadai. Reikės iš naujo tartis, derėtis. Pasaugokite gerus kūrybinius sumanymus, nešvaistykite vėjais originalių idėjų. Šiandien jos gal ir bevertės, tačiau rytoj gali lemti pajamas ar populiarumą.