- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas balandžio 8 d. (sekmadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 8-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia: Agna, Apolonijus, Hilda, Margarita, Mintautas, Mintautė, Palė, Polė, Polina.
rytoj: Daugvilė, Eigmantas, Eigmantė, Eigmina, Eigminas, Eigminė, Eigminta, Eigmintas, Leonas, Vykintam Vykintas, Vykintė, Stanislovas.

Protingos mintys: "Daryk su savo galva ir Dievo pagalba".

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien galite nukentėti dėl savo polinkio nuolat skubinti įvykius. Duokite laiko tiek sau pačiam, tiek kitam žmogui.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tikėtina įtampa dėl neapdairumo ar dėl nenumatytų aplinkybių. Iki vakaro turėtumėte sėkmingai susidoroti su sunkumais ir rasti sprendimą. Vakare raskite laiko atsikvėpti, pabūti su šeimos nariais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Bent vienai dienai pamirškite rūpesčius ir reikalus. Kur nors išvažiuokite, eikite į svečius. Nesiteisinkite, kad nėra nuotaikos, skauda galvą ar oras per prastas. Kur išsiruošę, vakarop dėl to tik džiaugsitės.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien santykiai gali lengvai nutrūkti dėl jūsų lengvabūdiškumo ar nepakantumo. Pasistenkite vengti tuščių konfliktų, nesikabinėkite prie smulkmenų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei kas šiandien paprašys pagalbos - neatsisakykite ištiesti pagalbos ranką, tik būkite atsargus - jei kas nepavyktų, gali apkaltinti jus. Jūsų sveikata šiandien labai priklausys nuo nuotaikos, tad stenkitės, kad nuotaika būtų gera.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien patartina apriboti veiklą, svarbius darbus, reikalus atidėkite kitai dienai. Jokiu būdu neužkraukite kitiems savo darbų, patys irgi nesileiskite išnaudojami.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Venkite agresijos, skubėjimo, puikybės. Pasisaugokite traumų, atsargiau elkitės su buitiniais prietaisais. Gali prisieiti aiškintis santykius, padėti giminaičiams.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tikrųjų vertybių, kūrybos bei džiaugsmo diena. Būkite aktyvūs, dosnūs. Dieną nuoširdžiai dirbkite, vakarą skirkite poilsiui, linksmybėms.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Komandinė veikla šiandien nėra perspektyvi, daugiau nuveiksite darbuodamasis vienas. Nervų sistema bus kiek jautroka - galite ypač jautriai reaguoti į pašaipas, netgi humorą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Dėl tam tikrų, iš dalies objektyvių priežasčių ilgą laiką plaukėte pasroviui, nesiėmėte jokių aktyvių veiksmų. Atėjo laikas keisti stilių. Išorinis spaudimas kiek apsilpo, metas imtis realizuoti savo planus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nesileiskite į tuščius svarstymus, kada pagaliau jums bus atlyginta už pastangas, kada jus pastebės ir įvertins. Atsakymo šiandien tikrai nesulauksite. Verčiau pamąstykite, kaip apie save priminti ar netgi kaip save tinkamai pareklamuoti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien pasistenkite aklai nepasitikėti žmonėmis, ypač tais, kurie labai stengiasi, kad jais patikėtumėte... Rytoj atsipeikėjęs galite pasijusti skaudžiai apgautas.