- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas balandžio 9 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 9-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aurimas, Dalė, Dalia, Dalija, Dalius, Maja, Milnoras, Milotas, Miltara, Miltaras, Miltarė, Kleopas, Rasa, Valtrūda.
rytoj: Agna, Apolonijus, Hilda, Margarita, Mintautas, Mintautė, Palė, Polė, Polina.
poryt: Daugvilė, Eigmantas, Eigmantė, Eigmina, Eigminas, Eigminė, Eigminta, Eigmintas, Leonas, Vykintam Vykintas, Vykintė, Stanislovas.

Protingos mintys: "Žmonės, kurie patiria per daug džiaugsmo, neišvengiamai bunka" (O. de Balzakas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Taikli gero draugo ar šeimos nario pastaba gali jus išmušti iš vėžių, nes iki šiol manėte, kad tik pats save taip puikiai pažįstate. Faktas, kad kiti mato jūsų užslėptas savybes neturėtų jūsų trikdyti - tai nereiškia, jog esate panašus į atverstą knygą, tai reiškia, kad kažkas jus tikrai myli.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną norėsis siekti tobulybės - galvą kvaršins estetikos troškimas, gali parūpti išvaizda ar namų aplinkos grožis, kils įvairių kūrybinių sumanymų. Savo iniciatyvomis sugebėsite užkrėsti ir aplinkinius, jie mielai padės įgyvendinti jums kilusias idėjas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien gali atsirasti poreikis burti patikimų žmonių komandą, kuri ateityje padėtų jums dorotis su įvairaus pobūdžio problemomis. Pradėkite dairytis partnerių svarbioms užduotims atlikti, bet neperlenkite lazdos - jūs nežadate išgelbėti pasaulio, todėl tobulybių ieškoti nebūtina.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien jums tiktų užsiimti meditacija, rūpintis grožiu, pasilepinti vandens procedūromis. Tai diena, kuri turėtų būti skirta tiesiog jums. Tai metas netinkamas pradėti naujus darbus ar sunkiai dirbti, geriau dėmesį skirti veiklai, kuri teikia malonumą ir atpalaiduoja.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Ne visi jus supantys žmonės geba taip puikiai naudotis savo intuicija, todėl gali kilti keblumų bendraujant ar dėstant mintis. Pasistenkite neširsti, jei jūsų prašys pakartoti vieną ar kitą mintį, paaiškinti sumanymo esmę ar užduoties turinį.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Turėtumėte atkreipti dėmesį į savo sapnus - jie atspindi jūsų troškimus ir baimes, todėl pasistenkite šviesia galva suvokti, kas pastaruoju metu jums neduoda ramybės. Šią dieną neapsikraukite darbais, geriau ramiai pamąstykite. Diena tinkama meditacijai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei apie save išgirsite nemalonių kritinių minčių, atkreipkite į jas dėmesį - turėtumėte įsiklausyti į priekaištus, nes privalote suvokti, ką darote ne taip. Tai yra normalus mokymosi procesas, todėl nereaguokite audringai ir neprieštaraukite tuomet, kai tai nebūtina.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną gali trikdyti pozityvus dėmesys - gali atsitikti taip, kad jausitės nepatogiai išgirdęs pagyrimą ar net visą liaupsių kalną. Atsipalaiduokite, esate vertas, kad jus girtų, nes turite tikrai puikių savybių, kurios nepakeičiamos dirbant kolektyve bei bendraujant.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šeimos nariai, kolegos, draugai ir kaimynai nepraleis progos patarti, kaip suktis iš sudėtingesnės padėties, ką, kaip ir dėl kokios priežasties turite daryti. Ir nors patarimai tik erzins, visgi patartina į juos įsiklausyti - jie gali praversti jei ne dabar, tai bent ateityje.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ši diena jums gali atrodyti tarsi šventė - entuziazmas liesis per kraštus, gera nuotaika švytėsite lyg būtimėte įgyvendinęs didžiausią savo gyvenimo svajonę. Tačiau pasistenkite savo optimizmą suderinti su racionalumu, nes galite pernelyg daug prisifantazuoti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali atsitikti taip, kad savybės, kurias iki šiol kruopščiai slėpėte, pasirodys visu gražumu ir baisumu. Neturėtumėte dėl to labai nusiminti, nes tokiu būdu suteikiate galimybę savo artimiesiems geriau jus pažinti. Žmonės paprastai turi trūkumų, tokia ta tiesa.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šią dieną pasirenkite veiklos antplūdžiui - jūsų pagalbos ar patarimo prireiks kone visiems, bet tokia situacija jums turėtų teikti malonumą, nes esate jautri ir supratinga asmenybė. Dienos pabaigoje galite pajusti nedidelį nuovargį, todėl patartina vakarą skirti savo poreikiams.