Horoskopas birželio 12 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio dvyliktoji, ketvirtadienis - 163-ioji metų diena (ketvirtoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 202 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 21.55. Dienos ilgumas - 17.13.
Paskutinę priešpilnio dieną Mėnulis teka 20.52, leidžiasi 04.25.
Saulė Dvynių ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Įžeidimai, sutikti paniekos tyla, nurims. Susierzinti dėl jų, vadinasi, iš dalies pripažinti jų reikšmingumą" (Tacitas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali būti, kad jums teks atsisakyti kai kurių ambicijų, nes stigs palaikymo. Svarbu neprarasti savigarbos ir autoriteto. Kontaktuose, ginčuose apsiginkluokite kantrybe, diplomatija bei rimtai apgalvokite išgirstas pastabas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Matydami, kad kai kurie norai neatitinka jūsų galimybių, turbūt jausitės šiek tiek nelaimingi. Būkite išradingi spręsdami, kaip racionaliau ir taupiau panaudoti turimas lėšas, medžiagas, nebeeksploatuojamus daiktus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jeigu neišklysite iš suplanuotos dienotvarkės, gali pavykti susitarti dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Kita vertus, sunkiai kontroliuosite jausmus ir pajamas. Turbūt nesipildys meilės lūkesčiai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Profesiniuose reikaluose jausitės varžomi ar spaudžiami grįžti prie senų, nebaigtų reikalų. Pažįstamas asmuo gali prašyti pagalbos įsidarbinant, tvarkant ūkinius reikalus ar pan. Arba patys dėl to kreipsitės. Palanki reakcija mažai tikėtina.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Venkite dviprasmiško elgesio su priešinga lytimi. Galite būti neteisingai suprasti ir patekti į keblią situaciją. Per didelis reiklumas negerins santykių šeimoje. Nuoširdžiau rūpinkitės vaikais, nesumenkinkite jų problemų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jūsų mintys šiandien daugiausiai suksis apie šeimos reikalus, pinigus. Artimo žmogaus problema gali tapti ir jūsų problema. Jeigu jums pavyks gauti atlyginimą, atgauti skolą, tai sutaupyti, išlaikyti tų pinigų tikriausiai nesugebėsite.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Teks imtis reikalų, kur reikia intensyviai bendrauti, reklamuoti, aptarti ar koreguoti sutartis. Kažkas gali prašyti paremti ar patarpininkauti. Būsite labai jautrūs, todėl jus žeis bet koks abejingumas, jūsų pastangų ignoravimas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Domins verslo naujovės, įvairūs pirkiniai, tačiau gyvenimas vers dar labiau taupyti, kruopščiai skaičiuoti pajamas bei išlaidas. Laiku vykdykite verslo įsipareigojimus. Meilės santykiai iš išskaičiavimo laimės neatneš.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nors įtemptai darbuositės, tačiau jūsų darbas nebus pakankamai įvertintas. Nederėtų graužtis, kad jūsų nesupranta kai kurie žmonės. Tai neturėtų stebinti. Verčiau nešvaistykite pinigų nebūtiniems daiktams ir paslaugoms.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite linkę pasiduoti blogai įtakai, leistis suklaidinami, paminti savo vertybinius principus. Arba kamuos abejonės dėl neaiškios situacijos asmeniniuose santykiuose. Neįsivelkite į intrigas, saugokitės avarijų, gaisro.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nusiteikite kolektyviniam reikalų aptarimui, susirinkimui. Subtiliau reikškite nepasitenkinimą, jeigu kažkas netesės pažado ar užvilkins svarbų reikalą. Nepykite už konstruktyvią kritiką - ji naudingesnė nei nenuoširdūs komplimentai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūsų galva bus užimta svarbiais darbo reikalais. Galimas nelengvas pokalbis su įtakingu asmeniu, politiku ar užsieniečiu. Pasistenkite išlikti korektiški, jeigu teks išklausyti jums nepatinkančią nuomonę, kritiką.