Horoskopas birželio 19 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 19-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dovilas, Dovilė, Gaudvilas, Gervazas, Protazas, Protazijus, Ramunė, Romualda, Romualdas, Svaigeda, Svaigedas, Svaigedė;
rytoj: Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė.

Protingos mintys:
"Kuo ilgiau galvosime apie savo nesėkmę, tuo smarkiau ji mus žeis" (Volteras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nesate nei geresnis, nei blogesnis už kitus. Išmokite džiaugtis savimi tokiu, koks esate. Neieškokite ko nepametęs ir nesiblaškykite - esate teisingame kelyje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien būsite optimistiškai nusiteikęs, nuolaidus ir linkęs atleisti. Ore tvyros artėjančio romantiško nuotykio nuojauta. Jei ir ne visada pavyksta atskirti svajones nuo realybės, nieko baisaus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Balansuojate tarp dviejų besivaržančių jėgų. Greičiausiai turėsite reikalą su nesąžiningais žmonėmis. Kad pavyktų likti objektyviam ir teisingam, gerai įsigilinkite į reikalo esmę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Ne pati tinkamiausia diena finansinėms investicijoms. Nesusiviliokite galimybe lengvai praturtėti - galite viską prarasti. Šiuo metu tikrai neverta išklysti iš senų patikrintų vėžių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būkite atidesnis vertindamas žmones, neklijuokite jiems šabloniškų etikečių. Pats galite pasiklysti ir susipainioti savo fantazijose.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pats laikas apmąstyti savo prioritetus - gal vertėtų gyventi paprasčiau? Planuodamas pokyčius ar vertindamas galimybes nepamirškite, kokia suma yra jūsų banko sąskaitoje…

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Įstumtas į keblią padėtį, niekaip negalite iš jos išsikrapštyti. Galėtų padėti senas pažįstamas. O gal paprasčiausia būtų kreiptis į specialistą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nesivelkite į karštas diskusijas - galite prisišaukti bėdos. Jei nesate tikras savo teisumu, verčiau prilaikykite liežuvį. Klausykite ir mokykitės.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nemėginkite apžioti daugiau nei galite atkąsti. Šiandien svarbiausia - saikas ir apdairumas. Vakarą patartina praleisti ramiai vienam ar a artimiausių žmonių draugijoje.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų viltys dėl ateities tikrai nėra be pagrindo, tik prieš imdamasis naujų darbų įsitikinkite, kad užbaigėte senuosius. Svarbiausia - neužsimokite per daug ir nesikarščiuokite.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Iš dabartinės padėties tikrai yra ne viena išeitis, tik neskubėkite - nebūtina sprendimą priimti šiandien. Verčiau palaukite keletą dieną, leiskite mintims susigulėti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Svarbius duomenis šiandien verčiau užsirašinėkite ar kaip kitaip fiksuokite, antraip reikiamiausiu momentu galite juos pamiršti. Būtinai įsitikinkite, ar partneriai patikimi, jei visgi nutarsite sudaryti sandėrį.