Horoskopas birželio 19 d. (trečiadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Birželio 19-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia:
Dovilas, Dovilė, Gaudvilas, Gervazas, Protazas, Protazijus, Ramunė, Romualda, Romualdas, Svaigeda, Svaigedas, Svaigedė.
rytoj: Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė.

Protingos mintys:
"Žmogus pagyrūnas - protingųjų pajuoka, kvailųjų garbinimo objektas, malonus radinys saldžialiežuviams ir savo paties tuščio pasididžiavimo vergas" (F. Bekonas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tiklas nepateisina priemonių, bent jau ne šiandieną. Jei manote, kad pasieksite kilnių tikslų pasitelkdami klastą ar apgaulę, labai klystate. Šią dieną bus svarbu ne tik tai, ką darote, bet ir tai, kaip tai atliekate, kokias priemones renkatės. Tad gerai apgalvokite savo strategiją.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną geriau imtis tų darbų, kuriuos galėsite greitai užbaigti. Sudėtingi projektai tokiu metu gali strigti, užsitęsti, pakrypti netikėta linkme. Visa šios dienos darbotvarkė gali būti sunkiau prognozuojama, kai kurie įvykiai gali priklausyti ne tik nuo jūsų valios, bet ir nuo sutapimų, atsitiktinumų, įvairių aplinkybių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei tektų susidurti su įžuliu melu - neatsitraukite, šią dieną labai svarbu apginti tiesą, to nepadarę vėliau galite netekti svarių įrodymų, argumentų jai pagrįsti. Galite sulaukti ir spaudimo ar bandymų šantažuoti, bus svarbu nepabūgti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galbūt aplinkiniai tikisi, jog šiandieną nuversite kalnus, padėsite atlikti kai kurias itin svarbias užduotis. Šią lūkesčiai gali erzinti ir varginti, nes būtent šią dieną galite būti ne pačios geriausios emocinės ir fizinės formos. Gali tekti pasitelkti visus diplomatinius gebėjimus, lankstumą, kad rastumėte kompromisą - nenuviltumėte kitų ir nenuskriaustumėte savęs.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galite patirti įvairių gundymų, provokcijų nukrypti į šalį, priimti sprendimus, kurie galbūt prasilenkia su jūsų pačių įsitikinimais. Jei neatsispirsite šioms pagundoms - vėliau gailėsitės ir turėsite taisyti aibę klaidų. Idant to išvengtumėte - šią dieną pakluskite savo intuicijai ir sąžinės balsui.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šią dieną galite būti labiau jautrūs aplinkai, kai kurios erdvės, ypač tamsios, uždaros gali neigiamai veikti jūsų emocinę, psichologinę būklę. Galite būti mažiau atsparūs ir paniurusių, viskuo nepatenkintų žmonių skleidžiamam blogų nuotaikų užkratui, tad laikykitės atokiau nuo tokių žmonių, jei tik galite būkite daugiau atvirose šviesiose erdvėse, gryname ore.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pastarojo meto patirtis, sutikti žmonės, įdomūs pokalbiai su jais, prisiminimai gali įkvėpti naujų minčių, idėjų, gali aplankyti įkvėpimas, kurio senokai ilgėjotės. Puikus laikas kūrybai, menams, taip pat socialiniams projektams. Be to, gali kilti įdomių sumanymų, kaip praskaidrinti ir paįvairinti jūsų šeimos gyvenimą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną gali tekti tramdyti kai kuriuos jausmų proveržius, galite likti nesuprasti tų žmonių, kuriems atvirai reikšite jausmus. Gali būti svarbios aplinkybės - vieta ir laikas, kur ir kaip ketinate atsiverti, išreikšti palankumą, simpatijas ar meilę.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei neišvengtumėte dalyvavimo ginčuose, venkite įsijausti į neklystančiojo teisuolio vaidmenį. Nieko neįrodysite ir juo labiau neišsiaiškinsite, jei užsisklęsite ir negirdėsite jokių argumentų, kategoriškai laikysitės tik savosios tiesos. Tai metas, kuomet svarbu girdėti, siekti suprasti kitų argumentus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Galite sulaukti nemalonių priekaištų iš artimųjų, šeimos narių, vaikų. Galbūt įsijautę į darbus, kasdienius rūpesčius iš tiesų nepastebite problemų, kurios jums atrodo smulkios, bet jas patiriantiems - svarbios, sunkiai išsprendžiamos. Jūsų dėmesys ir pagalba gali būti labai svarbi.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gerai pasverkite savo norų, poreikių ir galimybių santykį. Tenkindami kai kuriuos savo įgeidžius galite prarasti galimybę išpildyti galbūt dar svarbesnius norus. Bus svarbu pasirinkti, ko norite ir siekiate pirmiausia, o kurie troškimai dar gali palaukti. Prioritetų nustatymas ir aiškesnis planavimas gali padėti išspręsti kai kuriuos galvosūkius.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Atsispirkite pagundoms ieškoti kaltųjų dėl jus ištikusių nesėkmių, nors tai pats paprasčiausias būdas rasti paaiškinimą dėl kai kurių nemalonių klaidų. Šią dieną svarbu pažvelgti į veidrodį savikritišku žvilgsniu, pastebėti ir įvertinti savas klaidas, tačiau ar išdrįsite tai padaryti?

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.