Horoskopas birželio 20 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 20-oji:
Pasaulinė pabėgėlių diena
Devintinės

Savo vardadienius šiandien švenčia: Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė.
rytoj: Alicija, Aloyza, Aloyzas, Galmina, Galminas, Galminė, Iliuminata, Irtuona, Vasarė.

Protingos mintys:
"Kuo ilgiau galvosime apie savo nesėkmę, tuo smarkiau ji mus žeis" (Volteras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Puiki proga siekiantiems imtis naujų sumanymų, stambių projektų, galite sulaukti ir reikšmingo palaikymo ir svarbios paramos. Tai metas, kuomet galite tikėtis geresnio kitų supratimo, patys taip pat nestokosite rimtų, įtikinančių argumentų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nemažą dienos dalį gali tekti rūpintis artimaisiais, spręsti su vaikų ugdymu, jų elgesiu susijusias problemas. Kai kurios gali būti kur kas labiau sudėtingos nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tad, kad ir kaip būtumėte ar pavargę, būtinai raskite laiko šiems rūpesčiams.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šią dieną puikiai seksis bendrauti, rasite bendrą kalbą net su tais, kuriuos laikote aršiais oponentais. Tiesa, kantrybė ir gebėjimas išklausyti iki galo bus svarbūs bruožai, kurių reikėtų laikytis. Neišklausę visos informacijos, nutraukdami pašnekovą galite įsivelti į bereikšmius nesusipratimus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Neskubėkite teisti, smerkti ir vertinti. Šią dieną apskritai derėtų vengti skubos, kad ir ką bedarytumėte, tačiau ypač atsargiai derėtų imtis kitų žmonių veiklos, darbo rezultatų vertinimų. Kai kurios detalės gali paaiškėti tik po kurio laiko, tad galite pritrūkti svarbios informacijos.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šią dieną galite pasitelkti visą savo fantaziją, kuri padės rasti įmantrių ir labai išradingų išeičių iš keblių situacijų. Gali kilti ir labai originalių idėjų, kurios sudomins ne tik jus, bet ir šalia esančius žmones. Šią dieną nebijokite drąsiai svajoti, mastyti, taip atversite plačias erdves naujiems kūrybiniams sumanymams.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei kas ir abejotų jūsų gebėjimais, svarbiausia neabejokite tuo patys. Šią dieną bus svarbu nestokoti pasitikėjimo savimi, nes kiti gali labai greitai apčiuopti jūsų silpnumą, oponentai bandys tuo pasinaudoti. Saugokitės galimų apgaulių, suvedžiojimų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nesiblaškykite. Jei turite dienotvarkę ar darbų planą, stenkitės nenukrypti. Bet koks blaškymasis gali gerokai sujaukti visą dienos laiką, galiausiai rizikuojate nespėti nieko. Kryptingas nuoseklus veikimas, aiškūs tikslai ir gerai apgalvotas jų siekimas gali padėti pasiekti puikių rezultatų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nors rytas gali nežadėti nieko gero, patiems netikėtai jau ankstyvą popietę jūsų padangę gali praskaidrinti kai kurie įvykiai. Niūrumą, rutiną gali pakeisti smagi nuotaika, netikėti atradimai, įdomūs nuotykiai. Tai proga gerai atsipalaiduoti ir pasilinksminti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Neverkite pametę, neskubėkite džiūgauti radę. Tai permaininga diena, kuomet atradimų džiaugsmą gali netrukus pakeisti netekties kartėlis, nusivylimai. Ir atvirkščiai. Derėtų nedramatizuoti ir santūriai reaguoti į bet kokias situacijas. Būtina valdyti savo emocijas, nes jų nekontroliuodami galite neišvengti įtampų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atsakymus į kai kuriuos seniai ramybės neduodančius klausimus galite rasti pabendravę su labiau patyrusiais, tam tikrų sričių specialistais. Tad klaidinga būtų bandyti remtis vien savo išmanymu ir pasikliauti vien savo patirtimi.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali tekti atlaikyti rimtų išbandymų, nemažus krūvius darbe, gali varginti ir nemiga, streso sukelti sveikatos sutrikimai. Įtemptoje darbotvarkėje bus svarbu rasti laiko bent trumpai atokvėpio valandėlei, pasirūpinti priemonėmis ir patogumais, kurie padėtų geriau atlaikyti nemenkus krūvius.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šią dieną vertėtų vengti didesnių susibūrimų, šurmulio, triukšmo. Bendravimas gali gerokai varginti, be to, galite sulaukti nepagrįstų pretenzijų. Šią dieną kur kas geriau seksis gilintis ir analizuoti informaciją, siekti naujų žinių.