Horoskopas birželio 21 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 21-oji:
Tarptautinė jogos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alicija, Aloyza, Aloyzas, Galmina, Galminas, Galminė, Iliuminata, Irtuona, Vasarė.
rytoj: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas.

Protingos mintys:
"Draugystė padvigubina džiaugsmą ir perpus sumažina sielvartą" (F. Bekonas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Netikėtų kirčių, intrigų galite sulaukti iš artimos aplinkos, gali būti, jog gerai napžinojote kai kurių žmonių. Nepalikite neatskytų klausimų, stenkitės iki galo išsiaiškinti situacijas, kad ir kokios nemalonios jos būtų. Likę neaiškumai gali sukelti naujų problemų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tikrai nesugrius dangus, jei šią dieną nepradėsite kai kurių svarbių darbų. Ypač jei matote nepalankius ženklus, trikdžius, geriau atidėkite kai kuriuos sumanymus vėlesniam laikui. Šią dieną kur kas geriau seksis planuoti savo laisvalaikį, dėlioti kitos savaitės darbotvarkę.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ir aplinkinius, ir jus pačius gali varginti nepastovios, greitai kintančios nuotaikos, impulsyvios emocijos, būsite sunkiau prognozuojami, jautresni. Derėtų vengti intensyvaus bendravimo, taip pat ir pernelyg aktyvaus vadovavimo.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiąndienos nesėkmės gali užgriūti nesustabdoma lavina, tačiau kai kurių žmonių pagalba, taip pat ir savo pačių sumanumo dėka gebėsite išvengti rimtesnių nemalonumų. Priešingai - galite įgyti vertingos patirties, kuri pravers ir netolimoje ateityje.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nepraleiskite progos patylėti, neskubėkite dalintis savo įžvalgomis, vertinimais, kai kurie gali gerokai prašauti pro šalį. Šią dieną bus sunkiau įvertinti kai kurias situacijas, galite būti suklaidinti kai kurių aplinkybių, neteisingai interpretuoti kai kuriuos faktus, įvykius, tad neskubėkite reikštis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali tekti daug dirbti su informacija, aiškintis sudėtingus teisinius ar finansinius klausimus. Šią dieną geriau pasitelkti ne vien savo išmonę ir žinias, bet ir kitų išmintį. Kad ir kokie būtuymėte akyli, gali labai praversti ir kitų pastabumas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Kai kuriuos smulkios klaidelės gali virsti rimtesnėmis problemomis, jei nesiimsite greitai jų spręsti. Šią dieną bus svarbu greitai reaguoti, operatyviai suktis iš nemalonių situacijų ir nebandyti neigti to, kas ir jums, ir kitiems bus akivaizdu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei pernelyg pasiduosite pašėlusiam lėkimui, galite nepastebėti svarbių dalykų, nuošaly gali likti ir svarbūs žmonės. Kai kurie ryšiai ir dėmesys jiems šią dieną bus ypač svarbus, jei tikitės sėkmės artimiausiu metu.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šią dieną kuklumu ir santūrumu galite pelnyti didesnį palankumą, nei išsišokdami ar provokuodami kitų dėmesį. Venkite grubumo, laikykitės takto. Bet kokia aštresnė retorika gali virsti aršiais konfliktais.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Rytą gali pavesti žadintuvas, bėdos gali užgriuti tuo metu, kai mažiausiai jų tikėsitės. Vėlavimai, užmaršumas, išsiblaškymas gali lemti nesusipratimus, gali tekti aiškintis ir galbūt gudrauti. Tačiau begudraujant svarbu neperlenkti lazdos ir vengti primityvių, piktų apgaulių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šią dieną gali tekti dalyvauti svarbiuose renginiuose, susirinkimuose, kuriuose sulauksite nemažo kitų dėmesio. Gali tekti rimtai pasistengti norint įrodyti ar apginti savo poziciją, bus labai svarbus ir jūsų pasiruošimas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Ryto darbų jokiu būdu nepalikite vakarui, nes vakare gali užgriūti kur kas svarbesni įvykiai, gali tekti gesinti gaisrus, todėl kitiems smulkesniems rūpesčiam tiesiog pritrūksite laiko.