Horoskopas birželio 22 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 22-oji:
Vasaros saulėgrįža

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas.
rytoj: Agripina, Arvyda, Arvydas, Arvydė, Arvys, Vaida, Vaidas, Vaidauga, Vaidaugas, Vaidenė, Vaidenis, Vanda, Vandalinas, Vandalius, Žydrius.

Protingos mintys:
"Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas" (J. V. Gėtė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Kai kurie įvykiai ar žinios gali gerokai sudrumsti ramybę ir nuotaiką, išmušti iš puisuasvyros. Būtina tvardyti emocijas, nedramatizuoti situacijų, nes užuot išsprendę problemas, galite sukurti naujų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tikrai niekas nepasmerks, jei šią dieną paskirsite vien savo poilsiui ir malonumui, atsisakydami bet kokių minčių apie darbą, buities rūpesčius. Esate nusipelnę atokvėpio, juo labiau jo reikia jūsų kūnui.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali užklupti nežymios nesėkmės, tačiau jei patys jų nepervertinsite - tai ir liks nereikšmingais mažmožiais. Šią dieną vertėtų vengti pernelyg gilaus kapstymo, santykių aiškinimosi, kur kas geriau energiją nukreipti pozityvioms veikloms.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šią dieną puikiai seksis bendrauti su įvairiais žmonėmis, per krašus liesis pakili šventinė nuotaika. Sulauksite malonaus dėmesio, gali atsirasti progų ir maloniai paflirtuoti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Neskubėkite daryti išvadų, ypač jei knietėtų vertinti pažįstamų žmonių elgesį. Būsite labiau tikslūs, jei tokius vertinimus atidėtumėte vėlesniam laikui, per kurį gali išaiškėti naujų aplinkybių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kažin ar pavyks nustygti vienoje vietoje, šią dieną norėsite kuo daugiau pamatyti, aplankyti, nuveikti. Tad belieka pasirinkti gerą kompaniją ir nevaržyti savo norų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Atlaidžiau žiūrėkite į artimų žmonių pretenzijas, vaikų kaprizus. Tai laikini nuotaikų, emocijų proveržiai, kuriuos tokiu metu geriau nuleisti negirdomis ar bandyti sumaniai užglaistyti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Puikiai seksis bet kokia veikla, o ypač - mėgiamos pramogos. Tad neatstumkite draugų pasiūlymų, šią dieną turite progą puikiai praleisti laiką. Tiesa, kad ir ką bedarytumėte, bus svarbu laikytis saiko.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Judėkite, sportuokite, būkite aktyvūs, drybsojimas namuose, uždaroje erdvėje šią dieną prilygs bausmei. Šią dieną labiau efektyvios sveikatingumo, grūdinimo, vandens procedūros, daugiau laiko vertėtų būti gryname ore.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šią dieną galite būti ir genialių idėjų autoriais, ir nesustabdomais jų įgyvendintojais. Netingėkite imtis iniciatyvų, gebėsite išjudinti ir šalia esančius žmones, galiausiai dėl to sulauksite padėkų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Kažin ar pavyks atsiriboti ir pabėgti nuo visų rūpesčių, ypač antroje dienos pusėje galite sulaukti nemalonių žinių. Svarbu susitavardyti, nemalonumai geriausiai ir nesunkiai bus išsprendžiami pasitelkiant šaltą protą ir ironiją.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Geras metas apsikuopti namuose, susitvarkyti visas apleistas kertes. Be to, šią dieną gali pasitaikyti progų pasilepinti gurmaniškais patiekalais, mėgautis romantiška aplinka ir nuotaika.