Horoskopas birželio 25 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 25-oji:
Tarptautinė jūrininkų diena
Savo vardadienius šiandien švenčia: Baniutė, Geismantas, Geismantė, Geistara, Geistaras, Geistautas, Geistautė, Geisvina, Geisvinas, Girvydas, Prosperas, Vilhelma, Vilhelmas, Vilhelmina, Vilius.
rytoj: Jaunė, Jaunius, Jaunys, Jaunutė, Mingauda, Mingaudas, Ramunė, Viltautas, Viltautė, Virgilijus.

Protingos mintys:
"Nepasitikėk žmogumi, kuris švaistosi pagyrimais" (japonų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Bandymai nuspėti tolimą ateitį, ją labai iš anksto planuoti gali būti nesėkmingi, nes jūsų darbotvarkė gali būti veikiama nenumatytų ir nenuspėjamų aplinkybių. Pasilikite erdvės improvizacijai ir ekspromtui, tai, beje, bus ir labiau kūrybinga, ir įdomu.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną gali tekti pasitelkti geležinę kantrybę, kai kurie įvykiai, žmonių poelgiai gali ypatingai suerzinti, išvesti iš pusiausvyros. Tam tikra emocinė iškrova gali būti neišvengiama, tačiau būtina labaiu branginti savo ramybę ir vengti aštresnių protrūkių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Vienas nebaigtas smulkus darbas, gali stabdyti visą sumanytą sudėtingą procesą. Tad derėtų tiesiog užbaigti tai, ko nesate padarę ar ilgokai atidėliojate. Savo pareigas geriausiai atliksite savo rankomis, tad nebandykite užkrauti savų darbų ant kitų pečių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nusiteikite įspūdingiems nuotykiams, pažintims su įdomiais žmonėmis. Kiek neįprastas bendravimas, naujas požiūrio kampas gali ir nustebinti, ir priversti kitomis akimis pažvcelghti į kai kuriuos nesenus įvykius.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Viskas puikiai seksis, klostysis kaip sviestu patepta, jei tik patys sau nepakišite kojos. Derėtų labiau kontroliuoti kai kuriuos egoistinius polinkius, labiau įsiklausyti į kitų nuomones, tai padės išvengti bereikalingos trinties ir kliūčių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jūsų optimizmas, giedra nuotaika šią dieną padės išspręsti daugelį problemų. Sveika ironija padės išvengti nemalonumų, o savikritiškas požiūris padės geriau įvertitni kai kurias situacijas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Noras dominuoti, pirmauti, tarti galutinį žodį šią dieną gali skatinti kai kuriuos pokyčius, drąsesnius sprendimus. Tačiau labai svarbu jausti, kurioje erdvėje galite dar labiau įtvirtinti savo autoritetą, o kur to daryti kol kas nederėtų. Perlenkimai šeimoje gali virsti įtampomis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei lūkuriuosite tikėdamiesi pagalbos iš šalies, galite neįvykdyti numatytų darbų, gali strigti kai kurie svarbūs sumanymai. Tad derėtų labiau pasikliauti savo, ne kitų jėgomis, juolab, kad kai kurie jums žarstomi pažadai bus tušti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei nenorite patirti nenumatytų nuostolių, gailėtis dėl kai kurių sprendimų, atidžiai vertinkite kai kurių pirkinių kokybę, kuriuos numatę įsigyti. Saugokitės apgaulės, netaupykite kokybės sąskaita, pasitarkite su geriau išmanančiaisiais.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šią dieną pasieksiančios žinios gali įkvėpti naujiems projektams, platiems užmojams. Galite sulaukti netikėto paskatinimo ar finansinės paramos. Neatidėliokite svarbių sumanymų vėliasniam laikui - dabar jiems palankus metas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šios dienos sėkmė nemaža dalimi priklausys ir nuo to, kaip gerai būsite išsimiegoję, pailsėje ir kuria koja išlipę iš lovos. Daug kas priklausys nuo jūsų nuotaikų, emocinio užtaiso. Nesivelkite į smulkius ginčus su namiškiais ar bendradarbiais, į kai kuriuos dalykus vertėtų žvelgti atlaidžiau.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gali tekti kovoti už vietą po saulę, stumdytis alkūnėmis siekaint būti labiau pastebėtais. Šią dieną nestokosite žavesio, įtaigos, geros iškalbos, tad galite nesunkiai įveikti skeptikus, įrodyti savo pranašumą.