Horoskopas birželio 26 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 26-oji:
Tarptautinė kovos su narkomanija diena
Tarptautinė diena prievartos aukoms paremti

Savo vardadienius šiandien švenčia: Jaunė, Jaunius, Jaunys, Jaunutė, Mingauda, Mingaudas, Ramunė, Viltautas, Viltautė, Virgilijus.
rytoj: Ema, Gediminas, Gediminė, Ladas, Ladys, Vlada, Vladas, Vladislova, Vladislovas, Vladys.

Protingos mintys:
"Nepasitikėk žmogumi, kuris švaistosi pagyrimais" (japonų išmintis).

 

Avinas (03.21 – 04.20)

Venkite melo, apgaulės. Šią dieną ištartas netiesos žodis gali užristi sunkų akmenį ant jūsų sąžinės, vėliau gali tekti spręsti sunkias pasekmes, jų nebus lengva atsikratyti..

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei apimtų pavydo jausmas, vertėtų susimąstyti, ar tikrai yra ko pavydėti? Geriau įsižiūrėkite ir pastebėsite, jog visko turite ir esate ne prastesni už kitus, belieka išmokti tai branginti ir vertinti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Tvarkos, švaros, drausmės metas. Ne vietoje, ne laiku, tai, kas padrika, sujaukta gali ypatingai erzinti, gadinti nuotaiką. Disciplinos pirmiausia derėtų laikytis patiems, o tik paskui kelti reikalvimus kitiems.Antroji dienos pusė palanki fizinei veiklai, aktyviam judėjimui, sportui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Lengvabūdiškai pasitikėdami, panirdami į paviršutiniškus santykius, galite pasijusti buvę suvedžioti ar apgauti. Derėtų geriau apsispręsti, kokių santykių iš tiesų siekiate, taip pavyktų išvengti didesnių nusivylimų. .

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šią dieną duotas pažadas, priesaika gali labai rimtai ir ilgam įpareigoti, susaistyti. Tad itin gerai pasverkite prieš ką nors žadėdami, pirmiausia pasverdami, ar užteks kantrybės ir ištvermės laikytis duoto žodžio.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali tekti išgyventi didžiulę nuostabą, sukrėtimą. Vienas įvykis gali apversti jūsų iki šiol turėtą įsivaizdavimą, tačioau tai neturėtų pakeisti jūsų vertybių supratimo. Galbūt tai proga kur kas geriau pažinti jus supančius žmones ir atrasti savo aiškesnę vietą tarp jų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Būtina baigti kai kuriuos ilgai besitęsiančius darbus, įvykdyti neišvengiamus įsipareigojimus, tačiau venkite pradėti naujus projektus. Palankus metas įsigyti ir seniai planuotus pirkinius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tai šeimos, pačių artimiausių žmonių laikas. Nešvaistykite jo bereikšmiams smulkiems rūpesčiams, kai kurie reikalai gali būti puikiai sprendžiami ir be jūsų įsikišimo. Visą dėmesį šią dieną skirkite mylimiems žmonėms.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nederėtų pernelyg anksti atsipalaiduoti, džiūgauti. Jūsų emocijos, elgsena šią dieną gali būti neprognozuojami kaip ir jūsų ateities planai. Ypatingai venkite pykčio, puikybės, kad ir kaip sunku gali būti susitvardyti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šią dieną gali tekti pasiskubinti kai kuriuos veiksmus ar įvykius. Delsimas, neapsisprendimas gali būti nuostolingas. Jei dvejojate, tuomet geriau nė nepradėkite.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Blogas metas svarbesniems neatidėliotiniems darbams, tačiau galite pradėti planuoti tolimesnės ateities darbus ar galbūt poilsį. Tai bus ir naudinga, ir malonu. Labai svarbu, kad šioje ruošoje dalyvautų visa šeima ar bendruomenė.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gali prireikti ypatingo apsukrumo norint išvengti nemalonios kaktomušos ar kryžminės ugnies. Nesivelkite į svetimus karus, ginčus, geriau laikykitės kuo toliau nuo karštųjų taškų ar aštrių kampų. .