Horoskopas birželio 27 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 27-oji:
Tarptautinė žvejų diena
Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo diena
Mikro, mažų ir vidutinių įmonių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ema, Gediminas, Gediminė, Ladas, Ladys, Vlada, Vladas, Vladislova, Vladislovas, Vladys.
rytoj: Gaudrė, Irenėjas, Irenijus, Leonas, Serena, Serenas, Šarūnas, Tulgeda, Tulgedas, Tulgirda, Tulgirdas, Tulgirdė, Tulys.

Protingos mintys:
"Laikas nusineša viską; ilga metų virtinė geba pakeisti ir vardą, ir išorę, ir charakterį, ir likimą" (Platonas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Diena gali būti kupina ir padrikų įvykių, ir padrikų minčių, sunkiai nuspėjama, gali tvyroti "kūrybinio chaoso" atmosfera. Būtina paskirstyti energiją ir jėgas taip, kad jų užtektų iki pat vakaro, nes antroji dienos pusė gali būti ypač intensyvi.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gali tekti dirbti daug fizinių darbų, kūnui gali tekti patirti sunkius krūvius. Gerai įvertinkite savo galimybes, venkite perkrovų, pervargimo. Gali tekti rimčiau susirūpinti savo sveikata, palankus metas grūdinimui, imuniteto stiprinimui.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kai kas gali nugvelbti laimikį iš po nosies. Tačiau tik nuo jūsų požiūrio priklausys, ar norėsite jaustis nuskriaustais, pralaimėjusiais. Kai kurie įvykiai gali įtraukti į azartiškas grumtynes, kurios bus ir įdomios, ir padėsiančios atsipalaiduoti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Procesas, ypač jei tai susiję su kūryba, įkvėpimu, gali būti svarbesnis bei malonesnis, nei jo rezultatas. Šią dieną laiką leisite geroje draugijoje ir greičiausiai neteks sukti galvos dėl kokių nors buities rūpesčių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Stenkitės valdytis ir nepasiduoti neigiamoms emocijoms, nes jos gali užvaldyti ilgam. Nusiraminę ir gerai pagalvoję galite atrasti bei suprasti, jog nerimas, jautrumas daugeliu atveju tiesiog nepagrįstas, daug ką galbūt pernelyg dramatizuojate.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gera proga imtis tų veiksmų, kurių jau ilgą laiką nesiryžtate pradėti. Ypač jei tai susiję su šeimos reikalais. Puikus metas išssiaiškinti įsisenėjusius skaudulius su artimaisiais, tačiau nedarykite to pernelyg entuziastingai. Bet kokie perlenkimai, ypač emociniai, gali būti nesuprasti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Galite įgyti svarbaus patyrimo, išmokti vertingų gyvenimo pamokų. Gali tekti atrasti ir netikėtų savo ar jus supančių žmonių būdo bruožų, talento požymių.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną užmezgus meilės romaną ar bent romantišką pažintį, labai tikėtina, jog šį draugystė gali ilgai trukti ir peraugti į rimtus santykius, tvirtą ryšį. Labai svarbu vengti melo, nutylėjimų ar padailinimų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Permainingų emocijų, jausmų laikas. Juoką, malonų flirtą gali staiga pakeisti pavydo priepuolis. Svyravimai gali būti tiesiog neišvengiami, bet kartu teikti savotiško žavesio santykiams. Intymūs santykiai gali būti dar labiau aistringi.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Galite būti labiau linkę į kraštutinumus, būti labiau kategoriški, tačiau kaip tik tokių klraštutinumų šią dieną derėtų primygtinai vengti. Jei tik įmanoma ieškokite aukso vidurio, kompromisų ir geresnio sutarimo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Didžiausią atgaivą ir ramybę galite patirti klausydamiesi mėgstamos muzikos, patys imdamiesi kūrybinės veiklos. Tai puikus laikas jūsų vaizduotės, kūrybinių gebėjimų raiškai. Kūrybinis polėkis gali įkvėpti naujiems rimtiems sumanymams.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Sėkmė ir rizika šią dieną gali būti neatsiejamos. Gali būti labai sunku ryžtis kai kuriems sprendimams. Galite arba daug rasti, arba daug prarasti. Atsakymų reikės ieškoti tik patiems.