Horoskopas birželio 28 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 28-oji

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gaudrė, Irenėjas, Irenijus, Leonas, Serena, Serenas, Šarūnas, Tulgeda, Tulgedas, Tulgirda, Tulgirdas, Tulgirdė, Tulys.
rytoj: Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė.

Protingos mintys:
"Geram artojui ir blogas arklas gerai aria, blogam - ir geras nekaip" (Lietuvių išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Laikas, palankus gurmanams, jų pomėgiams. Galite nemažą laiko dalį suktis virtuvėje ar netoli jos, gali tekti ragauti dar nebandytų skonių, egzotiškų patiekalų. Tačiau būtina laikytis saiko, nes jį praradus malonumas gali virsti galvos ar pilvo skausmais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Derėtų atsikratyti kai kurių iliuzijų, tiesiog turėtumėte pripažinti ir sau, ir kitiems, jog kai kurie siekiai, planai yra nerealūs. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo mažiau brangaus laiko iššvaistysite, galbūt išvengsite ir bereikalingų išlaidų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Galite jaustis nepasotinami, norėsis visko ir daug. Čia ir dabar. Nedelsiant. Visai nereikia savęs stabdyti ar varžyti, jei tik galite, semkite iš gyvenimo kuo daugiau.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite sulaukti ne vieno priekaišto, gana tiesmukos kritikos. Neskubėkite kibti į atlapus, kritika gali būti pelnyta ir pagrįsta. Galbūt buvote pernelyg atsipalaidavę,plaukėte paviršiumi spręsdami kai kurias problemas. Vertėtų ne gintis, o įsiklausyti į kritiką.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Netikėtai gali blyksytelti puiki mintis, beveik geniali idėja. Vertėtų rimtai kabintis už šio gijos, tai gali tapti naujo svarbaus sumanymo, puikaus plano pagrindu.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tai toks metas, kuomet gali kilti noras sustabdyti laiką. Puikiai jausitės patekę į savąjį rojų, jaukią aplinką ar draugiją, apie kurią seniai svajojote. Tai kuklių, bet mielų svajų išsipildymo metas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Poetiško polėkio, romantikos, aistros metas. Laikas su mylimu žmogumi šią dieną gali būti ypatingai iškalbingas bei išradingas. Puikiai derės žaisminga nuotaika bei gilūs, rimti ir jau išbandyti jausmai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gali užplūsti naujos informacijos gausa, gali būti sunku susigaudyti, orientuotis. Palankus metas imtis kaišyti kai kurias jūsų žinių spragas, tobulintis, galite būti tiesiog priversti tai daryti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Neįprastoje aplinkoje, toli nuo namų gali tekti sutikti žmogų, kuris sukels itin jaukius malonius prisiminimus. Nešykštėkite laiko bendravimui, nusikelsite kartu į pareitį ir atnaujinsite itin malonų ryšį, kurį jau galbūt buvote praradę.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei tik galite, stenkitės šią dieną kilusias problemas ar nesutarimus spręsti taikiai. Taip ir greičiau, ir paprasčiau galite ištaisyti padėtį. Bandymai spausti, grūmoti, bartis gali virsti ilgalaikiu konfliktu.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Puiki proga gerai atsipalaiduoti pabėgant nuo kasdienių rūpesčių, bent trumpam pamirštant svarbius darbus. Nors kai kurios problemos gali pasivyti, susirasti jus net atokiausiame užkampyje.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šią dieną labai svarbu nepraleisti kai kurių svarbių detalių, jas pastebėti. Kai kurios smulkmenos gali būti itin reikšmingos, padėti įminti seniai narpliojamus galvosūkius, mįsles ar paslaptis.