Horoskopas birželio 29 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 29-oji:
Šv. Petras ir Povilas
Lietuvos pasieniečių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė.

rytoj: Adelė Emilija, Emilis, Liucina, Tautginas.

Protingos mintys:
"Burtą visada ištraukia tas, kuris to nesitiki" (S. Cveigas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien būsite nervingi, tad galite neadekvačiai įvertinti susidariusią situaciją, mestelti įžeidžią pastabą ar supykti ant niekuo dėto žmogaus. Stenkitės tramdyti emocijas, atidžiau dirbkite darbus, kad nepriveltumėte klaidų. Vakarą būtų geriausia skirti šeimai, bendravimui su vaikais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galimi ginčai, teisminiai procesai, susiję su dalybomis, skolomis. Pažintys šiandien lemtingos- sutiktas žmogus gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą. Asmeniniuose santykiuose bus gausu maišaties, sunkiai pripažinsite savo klaidas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien itin lengvai prarasite energiją - pasistenkite iš pat ryto nusiteikti kuo pozityviau. Jei kiltų konfliktų su kolegomis ar tiesiog praeiviais, neleiskite sau pratrūkti. Antroje dienos pusėje savijauta pagerės, kils naujų minčių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tinkamas laikas atnaujinti ryšius su senai matytais draugais, toli gyvenančiais giminaičiais, šeimos nariais. Darbe atkreipkite dėmesį į autoritetingų kolegų, viršininkų pastabas. Gausite nusivilti, jei įsivaizduojate, kad viską žinote.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Sieksite visus darbus atlikti kaip įmanoma geriau, tačiau atsiras kritikuojančių jūsų veiklą. Atsiras rūpesčių dėl namiškių, tad teks planuoti laiką ir pasirinkti, kas svarbiau - darbas ar artimieji. Finansinė padėtis stabilizuosis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien puikiai pasirodysite derybose, pokalbiuose su viršininkais ar dėl darbo. Pamatysite, kad ne visada daugiau laimi tie, kurie daugiau dirba. Kartais visgi svarbu laiku pasiūlyti originalių idėjų ar tiesiog gražiai pašnekėti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien seksis tiems, kurie turi intuiciją. Nuojauta padės jums išvengti ne vienos klaidos, iš anksto apeiti aštrius kampus. Gali tekti priimti greitus, rizikingus sprendimus.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei tektų tvarkyti su nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus, vienas verčiau nepriiminėkite sprendimų. Pasitarkite su išmanančiu žmogumi, nedarykite skubotų žingsnių. Apskritai visą dieną jausitės veiklūs, aktyvūs ir komunikabilūs.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Stenkitės atsiriboti nuo bereikalingų ginčių, tuščių kalbų, nesivelkite į konfliktus ir nesiginčykite. Seksi tiems, kurie motyvuotai siekia pripažinimo. Aplinkiniai jaus jums prielankumą, tad prireikus tikėkitės paramos ir palaikymo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pamirškite avantiūrizmą, kuo mažiau rizikos, impulsyvių veiksmų. Pagrindinis moterų ginklas šiandien tebūnie flirtas. Daugiau bendraukite su artimaisiais, būkite atviresni, labai svarbu išklausyti kitus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien gali tekti derėtis dėl geresnių darbo sąlygų, didesnio atlyginimo. Mokėkite pakovoti už tai, ko, jūsų nuomone, tikrai nusipelnėte. Sėkmė jūsų pusėje. Neperženkite ribų su mažiau pažįstamais žmonėmis, netapkite pernelyg draugiški, familiarūs.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Sunkokai seksis bendrauti su kolegomis - norėsis rodinėti savo teisumą, atrodys, kad klysta visi, išskyrus jus. Gali būti, kad teks taisyti svetimas klaidas. Tiem kurie pradėjo naują veiklą ar ėmė dirbti naujame kolektyve, turėtų būti ypatingai atsargūs, kad nesusigadintų reputacijos.