- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas birželio 29 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 29-oji:
Šv. Petras ir Povilas
Lietuvos pasieniečių diena
Tarptautinė tropikų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė.
rytoj: Adelė Emilija, Emilis, Liucina, Tautginas.

Protingos mintys:
"Praeitį lengviau neigti, negu taisyti" (T. Livijus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali tekti atlaikyti nemenką giminių spaudimą, kurį lemia jų noras jus apsaugoti. Kai kurie perspėjimai tikrai gali būti vertingi, tad nereikėtų atmesti visko, kad ir kaip pasikliautumėte savo jėgomis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Po kurį laiką trukusių klajonių galbūt pajusite tvirtesnį pagrindą po kojomis, nušvis aiškesnis aplinkos vaizdas, galite labai tiksliai numatyti artimiausios ateities svarbiausius sprendimus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei sumanėte apsipirkti, įsigyti rimtesnių pirkinių - tam dabar palankus metas. Tačaiu būtų pravartu pasitelkti kitų, labiau išmanančiųjų pagalbą. Šią dieną įsigyti pirkiniai gali būti ilgiau tarnaujantys, mažesnė rizika įsigyti nekokybišką prekę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šios dienos ramybę ir poilsį gali sutrikdyti kai kurie seni įsipareigojimai, seniai duoti pažadai, kuriuos šią dieną jums gali priminti. Gali tekti neatidėliojant vykdyti tai, ką esate žadėję.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Perdėtas sentimentalumas, saldumas gali kelti kitų juoką ar net pašaipą. Tad šią dieną vertėtų laikytis tam tikro santūrumo reiškiant jausmus ar mintis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šią dieną nuo jūsų sprendimų gali priklausyti ne tik jūsų pačių, bet ir kitų gerbūvis, jausena, nuotaikos. Pajusite nemažą atsakomybės naštą, tačiau tai jums nebus naujiena, pasikliaukite savo išmintim ir patirtim.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią dieną būsite apgaubti jaukaus dėmesio, mylimo žmogaus rūpesčio, atsiduokite šiai globai, kuri sušildys ir nuramins. Neleiskite, kad kas nors iš šalies trukdytų jūsų idilę.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Branginkite artimųjų pasitikėjimą. Šią dieną galite patirti pagundų kai kuriuos dalykus nuslėpti, nutylėti. Net jei neturite piktų paskatų, galite sukurti intrigą, iš kurios bus sunku kapstytis. Didesnio supratimo pasieksite tik atvirumu.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Venkite aktyvios veiklos, fizinių krūvių, kūnas, visas organizmas šią dieną gali būti mažiau atsparus, galite greičiau nei įprasta pajusti nuovargį. Šią dieną labai svarbus saikas, ramybė, geras poilsis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kad išvengtumėte nervinių stresų, konfliktų turite būti ypatingai atsparūs įvairiems erzinimams, kitų replikoms ar užgauliojimams. Venkite žmonių, kurie jums antipatiški, rinkitės išskirtinai tą draugiją, kurioje jaučiatės ramiai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Kai kuriais ginčijamais klausimais galbūt turite aiškią, teisingą nuomonę. Tačiau pasirinkite tinkamą laiką jai pareikšti. Ne laiku ir ne vietoje išsišokę galite litki ir nesuprasti, ir neišgirsti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei kai kurie sumanymai šią dieną ir žlugtų, galbūt tai tik į gera. Neskubėkite nusiminti, antroje dienos pusėje galite patirti, jog buvote saugomi nematomos jėgos nuo savo pačių žioplumo ir klaidų.