Horoskopas birželio 3 d. (pirmadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Birželio 3-oji.

Sąjūdžio diena
Pasaulinė dviračio diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dovilė, Kletas, Karolis, Karolina, Klotilda, Tamara, Tautkanta, Tautkantas, Tautkantė, Tautmantas, Tautmantė, Tilda;
rytoj: Dausprungas, Deimena, Kornelijus, Rūta, Vincentas (Vincė).

Protingos mintys:
"Širdis įpranta tikėti tuo, ką įpranta sakyti lūpos" (Š. Bodleras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną laukia daug svarbių ir kartu įdomių susitikimų, daug bendravimo su įvairiais žmonėmis, tačiau tai anaiptol nevargins, o padės praplėsti akiratį, plačiau pažvelgti į kai kuriuos jus supančius reiškinius, įvykius. Bendravimas šią dieną bus ir darbas, ir malonumas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei stringa kai kurie sumanymai, galbūt vertėtų susimastyti apie platesnę paramą, uždegant ir pritraukiant daugiau žmonių. Tai metas, kuomet svarbus bendras veikimas, kuo daugiau bendraminčių aplinkui, tuo didesnė rimtos sėkmės, pergalės tikimybė.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Net nemalonūs nutikimai, akibrokštai nesutrikdys jūsų pusiausvyros šią dieną. Būsite nepataisomi optimistai, smagiai besišaipantys iš nesėkmių ir klaidų. Tai padės gana lengvai išsisukti iš kai kurių sudėtingų situacijų, tuo pačiu išlaikant puikius santykius su aplinkiniais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kai kuriuos svarbius projektus ar darbus turėsite paskubinti, tam dabar ypač palanki proga. Būsite užsispyrę, kupini energijos ir įkvėpimo. Be to, energijos gali užtekti ir smagioms vakaro pramogoms, bendravimui su geriausiais draugais.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kai kurių problemų neišnarpliojate, nes patys esate atsidūrę jų centre, nepastebite svarbių dalykų, kurie galbūt matomi žvelgiant iš šalies. Tad neatstumkite tų, kurie atvirai be pataikavimo ir nuolaidžiavimo dėsto kad ir nemalonią jūsų ausiai nuomonę. Galbūt tai tas žvilgsnis iš šono, kuriuo vertėtų pasinaudoti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei nepavyko pirmą kartą, pavyks antrąjį. Šią dieną kai kuriuos darbus gali tekti kartoti iš naujo, ne viskas pavyks iš pirmojo karto. Bus svarbi kantrybė, neturėsite jos - atsisakysite galimybės įgyti svarbių įgūdžių.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Kasdieniai darbai, profesinė veikla šią dieną gali būti ne pirmaeilis rūpestis, tai gali užgožti šeimos reikalai. Gali tekti aiškintis, tvarkyti su giminės praeitimi susijusias problemas, malšinti įsižiebusius nesutarimus, ginčus. Jūsų patirtis ir išmintis šiuo atveju gali būti labai pravarti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Įsisukę į kasdienės rutinos verpetą galbūt nepastebite kai kurių svarbių pokyčių, žmonių, kuriems reikia ir jūsų dėmesio, ir supratimo. Prabėgdami pro šalį, nepastebėdami reikšmingų ženklų galite prarasti ryšį su jums svarbiais žmonėmis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Melas, bandymai apgauti šią dieną gali labai greitai atsisukti prieš jus pačius. Tad kad ir kokių pasiteisinimų ar savo sąžinės nuraminimų būtumėte susikūrę, venkite meluoti, nutylėti, manipuliuoti. Tai nepadės išsisukti nuo problemų, o jas tik pagilins.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite kupini įkvėpimo, geros nuotaikos, šią dieną gali gimti naujų puikių idėjų. Tačiau sėkmė šypsosis tik tuo atveju, jei nestokosite ryžto ir drąsos dalintis šiomis idėjomis, atsispirsite kitų abejonėms, negailėsite laiko ir pastangų siekdami įtikinti kitus, kad jos realiai įgyvendinamos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gera darbų pradžia bus prasminga tik tuo atveju, jei jų neapleisite. Tai nuoseklaus, kantraus veikimo metas, kuomet jokiu būdu negalima "pamesti" pradėtų darbų, būtina juos tęsti, net jei atsirastų gausa kitų rimtų problemų, rūpesčių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei šią dieną įsibėgėsite - būsite sunkiai sustabdomi, gebantys pramušti visas kliūtis kelyje. Neatidėliokite to, ką galite padaryti būtent šiuo laiku, tai itin produktyvus, efektyvaus veikimo metas. Aplinkiniai galės tik pavydėti energijos, veržlumo, tolimos aiškios įžvalgos.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.