Horoskopas birželio 4 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 4-oji.

Tarptautinė vaikų, nukentėjusių nuo agresijos, diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dausprungas, Deimena, Kornelijus, Rūta, Vincentas (Vincė);
rytoj: Elvyra, Kantalgas, Kantalgė, Kantas, Kantautas, Kantautė, Kantenis, Kantė, Marcė, Namkantas, Namkantė, Namkinta, Namkintas, Namkintė.

Protingos mintys:
"Širdis įpranta tikėti tuo, ką įpranta sakyti lūpos" (Š. Bodleras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Puikiai seksis narplioti galvosūkius, spręsti sudėtingus uždavinius, protas ir intuicija veiks išvien, tai metas, kuomet galite iš mirties taško išjudinti kai kuriuos įstrigusius projektus, taip pat imtis naujų ambicingų iniciatyvų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną laisvo laiko gali beveik nelikti, tad svarbu branginti kiekvieną laisvą minutę, ypač jei atsirastų galimybė ją praleisti su jums brangiais žmonėmis. Toks bendravimas su mylimaisiais būtinas norint išsaugoti vidinę pusiausvyrą, į kurią kėsinasi įtampos darbe, profesinėje veikloje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Daug kas klostysis būtent taip, kaip būsite numatę, gerus veiklos rezultatus lems būtent tai, kad veiksite kryptingai, nesiblaškydami, atsispirdami kitų vilionėms nukrypti į šalį, imtis kitų darbų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gali tekti narplioti moralės, doros problemas, gali tekti patiems spręsti sudėtingo pasirinkimo klausimus - nutylėti ar sakyti tiesą, padėti ar nesikišti. Bus svarbu pasikliauti ne tik savo patirtimi, bet ir kitų išmintimi.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kai kurios pažintys gali labai praversti šiuo metu tvarkant verslo, teisinius reikalus, bandant pralaužti kai kuriuos ledus. Gali prireikti ne tik patarimų, bet ir užtarimo.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Lūžio metas, kai po ilgų dvejonių gali tekti priimti galutinius sprendimus, pasiryžti veikimui, kuomet kelio atgal gali jau nebebūti. Atgal gręžiotis tikrai neverta. Daugiausia nuo pasitikėjimo savimi, o ne nuo įvairių aplinkybių, priklausys ir tolesnė įvykių eiga.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią dieną svarbu daug ką sudėlioti į savas vietas, susitvarkyti aplinką, darbo vietą. Gali būti, jog besitvarkyti rasite tai, ką buvote pametę, ko labai trūko, svarbų daiktą ar dokumentą. Mintyse geriausius sprendimus taip pat atrasite tik tuomet, kai padrikus svarstymus paversite logine tvarkinga argumentų seka.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną būsite kupini įkvėpimo, troškimo kurti, siekti pokyčių. Be to, gebėsite tuo sudominti ir aplinkinius, jūsų užsidegimas ir entuziazmas gali būti įtaigus ir įtikinantis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pašliję santykiai su artimaisiais, draugais ar bendradarbiais gali susitvarkyti, gali tekti patiems susivokti, jog bendravimą su kai kuriais žmonėmis trikdė ir temdė visiškos bereikšmės smulkmenos. Tai metas, kuomet puikiai seksis atskirti esmę nuo bereikšmių dalykų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali tekti įsikišti į kitų ginčus, laviruoti tarp skirtingų nuomonių, pozicijų. Bandymai patikti ir įtikti kuriai nors vienai, didesnį pranašumą turinčiai pusei gali būti pragmatiški, tačiau tuo pačiu ir žalingi. Bus labiau vertinama aiški, nesuvaidinta pozicija.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali tekti ištrūkti iš įprastinės aplinkos, išvykti toliau nuo savo gyvenamosios vietos. Tokia kelionė, net jei ji susijusi su darbo reikalais, gali būti labai savalaikė, padėsianti atitrūkti nuo kasdienės buities ir rutinos, pailsėti nuo slegiančių rūpesčių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šią dieną gali puikiai sektis organizuoti, telkti žmones bendroms veikloms, vienyti bendroms idėjoms. Ypač palankus laikas visuomeninei veiklai, socialinių projektų įgyvendinimui, šią dieną gali būti lengviau tartis dėl paramos tokiems projektams.