Horoskopas birželio 9 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Birželio 9-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Daina, Felicija, Felicijus, Ginta, Gintas, Gintautas, Gintautė, Gintė, Prima, Primas, Vitalija;
rytoj: Diana, Galindas, Galindė, Gaudrimė, Litgarda, Liutgardas, Margarita, Nikandras, Nikas, Pelagas, Pelagija, Vingailas, Vingailė, Vinmantas, Vinmantė, Vintara, Vintaras.

Avinas (03.21 – 04.20)

Būsite nerūpestingas kaip vaikas. Jus net gali tekti prižiūrėti, kad būdamas vaikiškai žaismingas, ko nors nepridirbtumėte... Tik ar kas norės užsiimti jūsų auklėjimu? Verčiau pasirūpinkite tuo iš anksto.

Jautis (04.21 – 05.21)

Ši diena tempsis pamažu ir liūdnai. Darbai eisis prastai, užtat pramogų galėtumėte susirasti visai neblogų. Gal neverta ir verstis per galvą, jei gyvenimas toks, geriau laiką išnaudokite savo malonumui.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Stiprūs jausmai gali trukdyti blaiviai mąstyti ir aiškiai matyti. Jūs pernelyg sureikšminate nesvarbius ir vienadienius dalykus. Jau rytoj viskas gali nušvisti kitomis spalvomis. Geriausia apie savo būseną pakalbėti su nesuinteresuotais žmonėmis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena bus pakankamai sėkminga, nors į pavakarę staiga galite suvokti, kad nieko tokio ypatingo ir nenutiko. Tačiau nemalonių nuosėdų neliks, o gera nuotaika nepaliks visą dieną. Argi tai blogai?

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pasistenkite ką nors pakeisti savo gyvenime. Ne stipriai, bet nors truputį. Atsitraukite kelis žingsnius atgal, pažiūrėkite, ar gražiai pavyko. Šiandien galite lengvai susigadinti reputaciją, tad venkite rizikos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Laikas spaudžia, tad verta susiimti ir pradėti sparčiai darbuotis. Dėkite visas pastangas, kad greitis neturėtų didelės įtakos kokybei. Jei matote, kad nesusidorosite vienas, nesigėdinkite prašyti aplinkinių pagalbos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien pačiu keisčiausiu būdu, paskutinį momentą sugebėsite išvengti nemalonumų net tokiose situacijose, kurios atrodys absoliučiai beviltiškos. Žvaigždės sako, kad sėkmė jums šypsosis iki pat vidurnakčio.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien galite nukentėti per ilgą liežuvį. Būkite atsargus. Priešas nesnaudžia. Pasistenkite kalbėti kuo mažiau, nes kažkas labai džiaugiasi, kad pasakote daugiau nei derėtų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jus gali įveikti labai egoistiški troškimai. Tikriausiai tai nėra labai gerai, tačiau jei nesukelia ypatingų nepatogumų aplinkiniams, ar verta su jais kovoti? Jei ką, rytoj atsiprašysite ir pažadėsite daugiau taip nedaryti…

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Varžovai laimės tik išprovokavę jus visiškai pakeisti savo veiklos kryptį. Būkite tam pasiruošęs, ir jūs laimėsite. Kad ir kaip ten būtų, artėja didelis ir sunkus darbas, greit nebebus kada nė atsikvėpti. Panašu, kad teks kuriam laikui pamiršti apie asmeninį gyvenimą…

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien viskas seksis puikiai, bet tik tuo atveju, jei visą dieną išliksite ramus. Jei supyksite, nepavyks padaryti nieko dora, kas, reikia manyti, ir taip subjurusios nuotaikos nepataisys.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Reikalai, susiję su pinigais, šiandien spręsis taip lengvai, kad juos bus galima palaikyti nereikšmingais. Tačiau tokie jie nėra, ir skubėti jokiu būdu nederėtų. Atsainumas, neapdairumas bumerangu gali grįžti kitą dieną.