Horoskopas gegužės 1 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 1-oji - Tarptautinė darbo diena. Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą diena.

Gegužės pirmoji, antradienis - 122-oji metų diena (antroji 18-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 244 dienos.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 5.39, leidžiasi 20.54. Dienos ilgumas - 15.15.
Trečiąją priešpilnio dieną Mėnulis teka 14.47, leidžiasi 3.20.
Saulė Jaučio ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Pajusite energijos antplūdį, bus sunku nustygti vietoje. Tikriausiai šiandien aplinkinius nustebinsite pagerėjusia išvaizda, geru skoniu, darbštumu, puikiu ūkininkavimu, šeimininkavimu. Regis, daug nuveiksite. Tik nesusižeiskite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Atsiras progų susitaikyti su mylimaisiais, geriau pažinti dominančius asmenis, pademonstruoti iškalbą, humoro jausmą, savo arba vaikų talentus. Tai atneš džiaugsmo. Atsigausite, pažvalėsite. Galimas šaunus renginys, pobūvis, varžybos.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Atrodo, jums rūpės žemės darbai, giminaičių, šeimos narių lankymas. Galbūt vyksite į sodybą, kaimą arba noriai bruzdėsite buityje, virtuvėje, aktyviai bendraudami su šeimos nariais. Nespauskite artimųjų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nebloga diena išvykai, pasimatymui, viešnagei, bendravimui su giminėmis. Sutiksite senų bičiulių, bus daug kalbų, diskusijų. Žodžiu, įdomu, šurmulinga, sulauksite dėmesio ir patys kitus kažkuo nudžiuginsite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Diena bus gana šeimyniška, ūkiška. Noriai bendrausite, susitiksite su senais draugais, giminaičiais, vyksite apsipirkti, svečiuositės arba priimsite svečius. Kai kurios išgirstos naujienos veiks stimuliuojamai, skatins karštas diskusijas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite labai jautrūs, emocionalūs, nardysite po prisiminimų jūrą. Galite nemažai nuveikti, jei užsiimsite techniniais reikalais, statybomis, žemės ūkiu. Įdomių išgyvenimų teiks flirtas, meilė.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Diena praeis ramiai. Pajusite atsipalaidavimo poreikį, nesvarbu, kur būtumėte ir su kuo. Gali kilti noras svaigintis alkoholiu ar kitaip užsimiršti. Geriau rinkitės meditaciją, jogą, gamtos ramybę.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Regis, savo energija, išradingumu šiandien visus užkrėsite gera nuotaika, būsite kompanijos siela. Savo ruožtu draugiški pokalbiai gali padėti jums geriau susivokti situacijoje, o gal net pakreipti įvykius palankesne linkme.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tikriausiai ši diena bus verčianti susikaupti nelabai įdomiai veiklai. Ko gero, atsipalaiduoti neleis neatlikta pareiga, privalomas renginys, skubus darbas, atsakomybės jausmas. Arba dėl kažkokių priežasčių aktualūs taps svetimi reikalai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su naujais ar beveik užmirštais senais pažįstamais. Galbūt nutolsite nuo namų nemažą atstumą norėdami kažką aplankyti, pamatyti. Tikėtinas kultūrinis, sportinis ar politinis renginys.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ši diena ne vien tik džiugins - gal išlaidos pasirodys per didelės, gal mintys per sunkios. Galbūt užplūs kokie nors prisiminimai ar nuojautos, arba aplinkiniai primes savo dienotvarkę ir dėl jos turėsite keisti planus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūsų draugiškumas ras puikų atgarsį kitų širdyse. Palanku glaistyti buvusius nesutarimus. Kils minčių apie tai, kaip savo gyvenimo svajones paversti tikrove. Prie to gali labai prisidėti partneris, artimas žmogus.