Horoskopas gegužės 1 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 1-oji.
Tarptautinė darbininkų diena
Gegutės diena
Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gražina, Vidmantas, Vidmantė, Zigmantas, Zigmas, Žilvinas, Žilvinė, Žygimantas;
rytoj: Atanazas, Eidmantas, Eidmantė, Eidmina, Eidminas, Eidminė, Eidotas, Eidotė, Meilė, Sigismundas, Sigizmunda, Sigizmundas.

Protingos mintys:
"Kiekvienas, norintis sulaukti saldžių gyvenimo vaisių, laimės obelį turi pats pasodinti" (Ž. Gryva)

Avinas (03.21 – 04.20)

Pasistenkite atsipalaiduoti po darbo ne triukšmingame klube, o kultūriniame renginyje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pakaks neigti tikrovę! Tikriausiai pamiršote, kad galite padaryti viską, ką tik panorėsite. Todėl liaukitės inkšti ir pradėkite mąstyti pozityviai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Yra žmonių, norinčių išgelbėti visą pasaulį; tačiau prieš tai jiems reikėtų pasimokyti išsiplauti indus. Susirūpinkite mažais dalykais savo gyvenime, o tada galėsite imtis ir pasaulio gelbėjimo.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Mus dažnai trikdo ir gąsdina gyvenimo vingiai, sunkūs iššūkiai, blogos dienos ar liūdesys. Šiandien prisiminkite, kad jie skirti tam, jog užsigrūdintume bei judėtume į priekį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Prisiminkite, kad svarbu laikytis duoto žodžio. Mat kai bandote prisidengti melu, po truputį jaukiate savo gyvenimą, griaunate pasitikėjimą jumis. Tai, dėl ko stengiatės metų metus gali sugriūti per vieną dieną, todėl sakykite tiesą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nebūkite alergiškas savo sėkmei, pasistenkite nežiūrėti įtariai į jums nutinkančius įvykius. Gal anksčiau galvojote, kad nesate vertas gerų dalykų, tačiau laikas pradėti tikėti tuo, kad nusipelnėte visko, kas geriausia.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Kovodamas, kad tik padarytumėte ką nors savaip, nepatirsite daugiau ramybės. Nepripažinęs klaidos nenusiraminsite. Stenkitės didinti savo ramybę ir imkitės palankios sau veiklos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nesistenkite būti tobulu ar savęs pakeisti, nustokite stengtis nuolat daryti įspūdį žmonėms. Priimkite save tokiu, koks esate, su visais trūkumais. Pamatysite - gyventi iš karto taps lengviau!

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei norite gyventi visavertį gyvenimą, turite rizikuoti ir galbūt ką nors supykdyti. Žmonėms gali nepatikti tai, ką darote, tačiau tai yra jūsų teisė ir pasirinkimas. Todėl mažiau kreipkite dėmesį į aplinkinių primetamą nuomonę.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ši diena netinkama kreiptis į viršininkus, įtakingus asmenis, spręsti karjeros problemas. Kad ir kas atsitiktų, niekur neskubėkite, būkite atidesni su darbo technika, dokumentais ir nepasikliaukite ką tik išgirsta naujiena.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šią diena mažiausiai sėkmės teks jums. Diena sunki, todėl būsite linkę ir be priežasties nusiminti. Nepalanku skolinti pinigus, juolab juos investuoti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šios dienos problemos bus susijusios su partneriais, sutuoktiniu bei jūsų artimaisiais. Neteiskite, nepykite - tikrai galite suklysti. Taip pat šiandien nederėtų dalytis dvejonėmis su svetimais žmonėmis. Būkite šiltesni savo partneriui.