Horoskopas gegužės 11 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 11-oji.
Pagarbos mokesčių mokėtojams diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dalius, Mamerta, Mamertas, Mamertina, Miglė, Miglovaras, Skirgaudas, Vaitnora, Vaitnoras, Vaitnorė;
rytoj: Achilas, Nerėjas, Nerijus, Nerita, Nerys, Nermeda, Nermedas, Nermedė, Vaidutis, Virgailas, Virgailė.

Protingos mintys:
„Jeigu gali apie tai svajoti, vadinasi, gali ir padaryti“ (W. Disney).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tai neypatingai geras metas. Šiandien jums svarbu mokėti sutarti su aplinkiniais bei laiku pasiremti įtakingais asmenimis. Tačiau reikėtų gauti ir antrosios pusės pritarimą, kitaip nieko gero gali ir neišeiti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien akivaizdūs taps anksčiau nepastebėti jūsų veiklos ar žinių trūkumai. Galite sužinoti apie artimo žmogaus ar patikimo draugo nesąžiningumą. Tačiau dėl to nedramatizuokite - savo nepasitenkinimą nukreipkite klaidoms ištaisyti savo veikloje. Taip pat neturėtumėte spręsti, ar atleisti draugui, artimam žmogui, kadangi būsite pernelyg suirzę bei kritiški.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali kilti noras leistis į pavojingą avantiūrą. Nebijokite, ši diena visai tinkama rizikuoti. Deja, diena nepalanki romantiškiems santykiams. Patartina neerzina savo partnerio flirtuojant su kitu ar kita.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Sudarinėdami šiandienos planų sąrašą, nepamirškite įtraukti ką nors savanaudiško. Nuvykite į kokią nors mėgstamą vietą arba suvalgykite savo mėgstamo maisto, kadangi kai darote ką nors gero sau - tampate laimingesnis. O kai jūs laimingas, tuomet ir kiti patenkinti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Visi mes darome klaidų, todėl pasistenkite šiandien atleisti tam, kuris jums pakenkė. Būsite ramus visą dieną, todėl nesinervinsite dėl tokių smulkmenų kaip transporto kamščiai ar pan. Juk gyvenimas per trumpas būti piktam ir suirzusiam.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei šiandien jaučiate stresą - įjunkite savo vaizduotę bei pasvajokite apie atostogas. Greičiausiai įtampa kyla dėl to, kad norite viską kontroliuoti. Tačiau tai neįmanoma, kadangi už kitų asmenų veiksmus neatsakote.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Po to, kai jūsų gyvenime vėl apsireiškė buvęs draugas ar draugė, esate sutrikęs. Šiandien būkite atsargus, kadangi idealais tikinti širdis gali nusverti logiškus proto argumentus. Taip pat duokite sau laiko priprasti prie to asmens atsiradimo jūsų kasdienybėje, tačiau nesistenkite vėl atnaujinti santykių.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei pasijutote atsidūręs aklavietėje, greičiausiai taip nutiko todėl, kad klausėtės kitų žmonių patarimų. Tai svarbi pamoka - jums derėtų nepamiršti, kad reikia kontroliuoti savo gyvenimą. Ne kitų norai, o jūsų paties pasirinkimas ir tikslai turėtų nurodyti, kaip jums elgtis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiuo metu jums nereikėtų imtis nieko naujo. Jei norite gerai praleisti dieną, nebūtina ieškoti išskirtinės veiklos. Pasijusite patenkintas užsiimdamas įprastine rutina. Taip pat patartina pabūti namuose.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atkreipkite dėmesį, kur ir kam leidžiate pinigus, kadangi gali kilti noras išlaidauti. Taip pat galite pajusti labdaringą nuotaiką. Išvalykite savo spintas, sandėliukus ir garažus ir atiduokite nereikalingus daiktus labdarai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ši diena jums bus rami, rimta, tačiau gan pasyvi. Jei turite galimybę, geriau ją praleiskite vienatvėje, pamedituokite, atskirkite grūdus nuo pelų, gėrį nuo blogio. Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Esate apsupti įdomių žmonių, todėl išgirsite vertingos informacijos, kuria nedelsdami pasinaudokite. Sekite pėdomis tų žmonių, kurie savo svajones pavertė realybe. Jei ketinate rizikuoti pinigais, nepamirškite visko gerai apskaičiuokite. Apie asmeninius santykius su niekuo nekalbėkite.