Horoskopas gegužės 12 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 12-oji.
Tarptautinė slaugytojų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Achilas, Nerėjas, Nerijus, Nerita, Nerys, Nermeda, Nermedas, Nermedė, Vaidutis, Virgailas, Virgailė;
rytoj: Alvyda, Alvydas, Irdangas, Irdangė, Milda, Ofelija, Servacijus, Servatas, Servulas, Tautmilas, Tautmilė, Tautmina, Tautminas.

Protingos mintys:
„Pikčiausia negalia – prisirišimas prie savo negalių“ (Seneka).

Avinas (03.21 – 04.20)

Turite vengti apkalbų ir sutelkti dėmesį į tai, ką turite daryti. Pasinaudokite teikiamomis galimybėmis, tačiau nelipkite per galvas. Netikėtai galite sulaukti pasipriešinimo namuose.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena gali prasidėti įtemptai, tad po pietų rekomenduotina sulėtinti tempą ir skirti laiko refleksijai. Mėnuliui įžengiant į Avino ženklą, jums reikia pakrauti savo dvasines baterijas. Išjunkite telefoną ir atsidėkite gerai knygai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei susitiksite su draugais bokalui alaus, būkite atsargus ir neplepėkite per daug. Galite netyčia atskleisti paslaptis ne tiems žmonėms. O jei visgi apsispręsite likti namuose ir niekur neiti - jūsų namiškiai tik apsidžiaugs.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien prisiminsite neužbaigtus reikalus: tai gali būti kažkieno gimtadienis ar vestuvinė dovana. Nenumokite į tai ranka. Jei neduoda ramybės mintys apie darbą, pasistenkite pamedituoti ar užsiimti kuo nors, kitaip nepailsėsite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kova tęsiasi, tačiau neleiskite nerimui gadinti sveikatos. Pasitarkite su žmonėmis, kuriais pasitikite, kadangi vienam bus sudėtinga išspręsti mįslę, kuri jums užminta.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien galite jaustis agresyviai, kadangi Mėnulis perėjo į Aviną, tuomet pirmenybę perima aktyvus vyriškas pradas, sėkmę lemia vyriškumas, drąsa bei ryžtas. Būsite ryžtingesni, atviresni, drąsesni, tačiau taip pat labiau linkę konfliktuoti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jūsų laikas toks pats vertingas, kaip ir pinigai. Susitikite su žmogumi, kuris anksčiau jums yra labai padėjęs. Tai padės jums pasijusti geriau. Jei turite galimybę, galite suplanuoti savaitgalį kartu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jausitės aistringas, o jūsų emocijos bus permainingos, sprendimus priimsite drąsiau, atviriau, impulsyviau, tačiau dėl to galite apgailestauti vėliau.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Neleiskite emocijoms užvaldyti jūsų. Jei negalite pasitikėti kuo nors, gal derėtų pamąstyti, ar ryšys su tuo žmogumi yra tikras ir abipusis. Diena tinkama užsiimti visuomenine veikla ir kam nors padėti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tai tinkamas metas pradėti tuos darbus, kuriuos galite greitai užbaigti. Palankus metas dirbantiems jėgos struktūrose žmonėms: policininkams, kariškiams, saugumo tarnautojams, taip pat administratoriams, vadovams, politikams. Kita vertus, padidėja traumų, ypač galvos, stuburo, rankų, kojų galimybė.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien galite norėti daugiau išlaidauti, nei galite tai sau leisti. Gali būti labai sėkmingi sandėriai, jei užmokestį gaunate tuojau pat. Vien pažadais nepasitikėkite. Nesutvirtinti dokumentais, jie labai greitai užsimirš. Daiktai, įsigyti šiuo metu, labai greitai sudyla, susidėvi, tarsi "sudega".

Žuvys (02.20 – 03.20)

Meilės romanas, prasidėjęs šiuo metu, audringas, bet trumpas arba labai permainingas. Ši diena - geriausias metas meilės prisipažinimui. Jei niekaip nedrįstate atskleisti savo jausmų - audringi jausmų prasiveržimai šiuo metu lengvesni, tačiau dažnai išgąsdina trapesnes būtybes.