Horoskopas gegužės 13 d. (pirmadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 13-oji.

Meilės diena, deivės Mildos šventė
Pasaulinė kokteilių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alvyda, Alvydas, Irdangas, Irdangė, Milda, Ofelija, Servacijus, Servatas, Servulas, Tautmilas, Tautmilė, Tautmina, Tautminas;
rytoj: Bonifacas, Gintaras, Gintarė, Motiejus, Teisutis.

Protingos mintys:
"Nereikia tikėti viskuo, ką girdime" (Ciceronas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nutylėjimai gali lemti nesusipratimų virtinę, taip pat ir mįslingos užuominos. Jei negalite atskleisti visko, geriau nė neprasižiokite, nekurkite intrigos, kurios įkaitais patys vėliau galite tapti. Tačiau jei tikitės geresnio mylimų žmonių supratimo - geriau rinkitės nuoširdų ir atvirą bendravimą be paslapčių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Noras reguliuoti ir kontroliuoti gali pakurstyti įtampas, konfliktus su kai bendradarbiais, šeimos nariais. Net jei jaučiatės esantys atakingi už kitus, neperženkite ribos, noras rūpintis, apsaugoti nuo klaidų neturėtų būti išreiškiamas grižetos kontrolės ar nurodymų forma. Kantrybė šiuo atveju būtų geresnė priemonė tikslams siekti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Darbe gali užklupti netikėti rūpesčiai ir rimti nemalonumai, patys vieni kažin ar išsisuksite. Gali teki telkti stipresnes pajėgas, imtis labiau komandinio veikimo. Šią dieną galėsite pasireikšti kaip organizatorai, lyderiai, neprarandantys nuovokos kebliose situacijose.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kad ir kokių nemalonių replikų šiandieną tektų išgirsti, neatsitraukite, nenuklyskite nuo pasirinkto kelio. Galbūt to ir siekiama užgauliojimais, pašaipomis. Tai turėtų ne išgasdinti, atbaidyti, o užgrūdinti. Puiki proga įsitikinti patiems, kiek esate tvirti ir stiprūs.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nelaikykite pernelyg ilgai nuoskaudų savyje, kai kurios gali pavirsti tiesiog nuodu, trešiančiu jūsų savijautą, nuotaiką. Galbūt derėtų ryžtis žengti pirmą žingsnį ir atleisti, galbūt jus įžeidusieji nedrįsta prašyti atleidimo, suteikite jiems galimybę.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Esate priekabūs ir reiklūs kitiems, tačiau ar nepamiršote savęs? Galbūt jūsų reikalavimai kitiems todėl ir atrodo neįtikinami, nes nesilaikote jų patys.Jei siekiate geresnio kitų supratimo ir įsiklausimo, turėtumėte siekti tapti pavyzdžiu, kitaip galite sulaukti net atviro priešiškumo, būti atstumti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią dieną venkite interpretuoti, spėlioti, galite gerokai pasiklysti, nutolti nuo tieos. Derėtų pasikliauti tik pačiais faktais, o ne jų atpasakojimais. Be to, galite turėti galimybę kai kuriuos svarbisu dalykus išvbysti savomis akimis, tai gali padėti įminti kai kurias mįsles ir paaiškinti kai kurių žmonių elgesį.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galite patekti į kryžminę ugnį, gali tekti įsikišti į kitų ginčą, konfliktą, tapti arbitrais. Bus itin svarbu įdėmiai išklausyti visas puses, tačiau gali būti labai sunku pasirinkti kurią nors vieną tiesą. Kaip dažnai būna, tiesa greičiausiai bus kažkur per vidurį, tad vienareikšmiškų atsakymų tikėtis neverta.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Palankus metas gilintis į savo praeitį, net ne visai tolimą, kai kurie nūdienos jūsų gyvenimo atsakymai gali slypėti būtent ten - netolimoje praeityje. Tad gali tekti kapstytis ir savo, ir kitų prisiminimuose. Tai gali būti ir įdomu, ir svarbu.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kad ir kokie patyrę ar išmintingi būtumėte, nepervertinkite savo gebėjimų ir žinių, galite gerokai suklupti. Jūsų bandymai pasirodyti pranašesniais gali atrodyti arogantiški, atgrasantys. Derėtų pripažinti ir kitų nuomones, nuopelnus ir pasiekimus. Polinkis varžytis ar neigti kitų teiginius greičiau bus pavydo, puikybės, o ne išminties išraiška.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali būti sunku suvaldyti kai kurias situacijas, juolab, kad ne visos bus akivaizdžiai ir iš karto suprantamos, gali būti sunku užčiuopti povandenines sroves, užkulisinius žaidimus. Būkite budrūs, bus ypač svarbu pirmiausia užkirsti kelią informacijos nutekėjimams.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galite sutikti įdomių žmonių, naudokitės galimybe pažinti juos iš arčiau. Tai gali būti ir naudinga, ir malonu. Be to, galite sulaukti svarbių žinių iš užsienio, tolimuose kraštuose esančių draugų, giminaičių. Šios žinios jau greitai gali virsti maloniais rūpesčiais.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.