Horoskopas gegužės 14 d. (antradienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 14-oji.

Pilietinio pasipriešinimo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Bonifacas, Gintaras, Gintarė, Motiejus, Teisutis;
rytoj: Algedas, Jaunutė, Izidorius, Sofija, Sofronija, Žygvilas, Žygvilė.

Protingos mintys:
"Nereikia tikėti viskuo, ką girdime" (Ciceronas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną gali gerai sektis tvarkyti finansinius reikalus, pirkti, parduoti, mainyti, gebėsite tiksliai skaičiuoti, taikliai numatyti kelis žingsnius į priekį. Tačiau gali apnikti ir išlaidavimo pagundos, rizikuosite prisipirkti tokių dalykų, kurie jau kitą dieną jums atrtodys nereikalingi.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nuo pat ryto gali persekioti nenumatytos kliūtys. Dėl vaikų išdaigų galite vėluoti į darbus, o darbe gali laukti jau nauji netikėtumai. Šią dieną gali būti sunku visur suspėti, viskam gali trūkti laiko. Daug kas priklausys nuo jūsų požiūrio ir nuriteikimo, nederėtų žvelgti į kai kuriuos dalykus pernelyg rimtai, juolab, kad ir aplinkiniai gali būti žaismingai nusiteikę.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Blogos nuojautos, abejonės gali kurstyti vidinę įtampą, stresą, pasėti nepasitikėjimą. Tačiau šią dieną intuicija gali ir klaidinti, tad nepasiduokite vien jausminiam, emociniam vertinimui. Juolab, kad galite turėti nemažai galimybių tikrinti faktus, išsamiai analizuoti ir aiškintis situaciją.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šią dieną bus svarbu mastyti ir matyti plačiau, nes aplink jus gali kunkuliuoti įvykiai, virti diskusijos, galite atsidurti šių įvykių centre. Nepasiribokite siauru požiūriu, viena nuomone, daug kas gali būti ne taip paprasta, kaip atrodys iš pirmo žvilgsnio.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Juokas, jumoro jausmas gali padėti šiandien išlaviruoti sudėtingose situacijose ir išvengti kai kurių nemalonumų. Kitų žmonių bandymus provokuoti, kurstyti nesantaiką, pyktį nesunkiai gebėsite paversti komiškais, vertais pajuokos. O bandymai jus įžeisti gali dar greičiau subliukšti, nes būsite linkę ir patys iš savęs pasijuokti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Galbūt vertėtų prisiminti senokai duotus ir iki šiol neištesėtus pažadus mylimam žmogui. Jokiais būdais nenuvilkite jo lūkesčių, kuriuos patys esate pakurstę. Taip galite įskaudinti, o šią dieną patirtos nuoskaudos turi tendenciją giliai nusėsti ir ilgam apkartinti santykius.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Palankus metas planuoti ilgalaikius projektus, darbus, kuriuos galbūt pradėsite tik po pusmečio, tačiau jiems reikės kruopštaus ir ilgo pasiruošimo. Nuo to, kaip paruošite dirvą tiesiogiai priklausys ir derlius. Tad reikės susikaupimo ir kruopštumo.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neprimeskite savo nuotaikų kitiems, juolab, kad šią dieną galite patys būti labiau priklausomi nuo blogų, pesimistinių nuotaikų. Gali būti, jog savo prasto nusiteikimo tiesiog nesugebėsite suvaldyti, būsite linkę priekabiauti dėl smulkmenų, provokuosite beprasmius ginčus. Šią dieną derėtų vengti bendravimo, jau vakarop jus "pagydyti" gali maloni staigmena.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Gera pradžia pusė darbo, šią dieną bus ypač svarbus kai kurių projektų, darbų startas. Nesėkmės, užklupusios darbų įžangoje, gali būti pražūtingos, žlugdyti visus sumanymus, tad bus svarbu greitai reaguoti ir šalinti klaidas, kliūtis. Gali tekti pasitelkti kitų žinias, nes vien savo pastangomis sunkumų galite neįveikti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nelikite abejingi artimųjų nerimui, jų patiriamiems nemaloniems išgyvenimams, galbūt išdidumas jiems trukdo prašyti jūsų pagalbos, tad pasiūlykite ją patys. Juolab, kad problemos gali pasirodyti kur kas paprasčiau išsprendžiamos, nei atrodys iš pradžių. Kai kuriuos atsakymus galite rasti teisiog kitu kampu pažvelgę į situaciją.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Neatidėliokite susitikimų su seniai į jūsų duris besibeldžiandžiais žmonėmis, galbūt prarandate galimybę gauti svarbios informacijos, žinių, kurios bus naudingos pirmiausia jums patiems. Laiko stoka, užimtumas - tai greičiau pasiteisinimai, nei rimtos priežastys vengti pokalbių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Palankus metas planuoti tolimas keliones, išvykas, renginius, šventes, šeimos, giminės susibūrimus. Šie malonūs rūpesčiai gali padėti išbalškyti susikaupusią įtampą dėl nemalonumų darbe. Šią dieną, jei tik turėsite galimybių, pravartu bent trumpam iš uždarų erdvių ištrūkti į gryną orą, gamtą.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.