Horoskopas gegužės 14 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 14-oji.
Pilietinio pasipriešinimo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Bonifacas, Gintaras, Gintarė, Motiejus, Teisutis;
rytoj: Algedas, Jaunutė, Izidorius, Sofija, Sofronija, Žygvilas, Žygvilė.

Protingos mintys:
„Kai visi tik apie savo naudą mąsto, šalis pavojuje“ (Mencijus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien būsite nusiteikęs žaismingai, tad išreikškite savo kūrybiškumą ir linksmumą bei leiskite savo vidiniam vaikui dominuoti šią dieną. Visgi geriau nepasirašinėkite dokumentų, sutarčių tokią dieną, nieko nežadėkite, neprisiekite - galite labai pasigailėti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei tik įmanoma, skirkite laiko atsipalaidavimui, kadangi ryt teks padirbėti. Gali tekti pakrauti savo dvasines baterijas, tad venkite susibūrimų. Šiais metais teks nuveikti dar ne vieną darbą, o laiko - ne tiek ir daug.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Atsakymai į jūsų problemas gali ateiti visai netikėtai ir tokiu metu, kai to visai nelaukiate. Šiandien galite netyčia pasakyti tai, ko visai neturite omeny. Jei planuojate šventes praleisti su artimaisiais, jūsų žodžiai kai ką gali įžeisti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien galite sutikti žmogų, kuris bus ypač egocentriškas. Turėkite omenyje, kad taip dažniausiai elgiasi tie, kurie nesijaučia saugiai, tad pasistenkite užjausti tokį asmenį. Bendraukite su jais švelniai bei su empatija.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Antradienį jausite pačias įvairiausias emocijas, kurių kokteilis jus sutrikdys ir išves iš pusiausvyros. Susivokti savyje gali prireikti laiko, tad patartina atidėti vieną ar du vakarėlius, kuriuos planavote. Juk neapsimetinėsite, jog esate puikios nuotaikos.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pasiekti laimėjimai suteikia gyvenime galios pojūtį, tačiau nepamirškite, jog tai laikina. Jei šiuo metu dalyvaujate rungtynėse, sustokite ir skirkite akimirką savo dalyvavimo konkurencinėje kovoje apmąstymui. Pagalvokite, ar nesate pernelyg agresyvus.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nenustebkite, jei žmonės kreipsis į jus patarimų ir problemų sprendimo. Tačiau teisingų atsakymų pateikti negalite, kadangi juos žmonės patys turi išsiaiškinti. Viskas, ką jūs galite - įtikinti juos, kad savo problemas jie gali išspręsti be jūsų pagalbos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Išvalykite savo protą nuo visokių pašalinių minčių ir susikoncentruokite ties nauju iššūkiu. Tačiau nepergyvenkite, jūs kaip tik laukėte tokio smagaus iššūkio. Kol kas tik rinkite informaciją, kuri leis jums pasiruošti naujai veiklai.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Niekam nepatinka rizika, tačiau šį kartą to neišvengsite, kad ir kaip stengsitės. Tad keiskite požiūrį - nebijokite pavojaus, kuris pridės gyvenimui tam tikro žavesio. Žinoma, ne viskas gali klostytis taip, kaip norite, bet jūs su viskuo susitvarkysite!

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų laukia padidėjęs dėmesys, tačiau populiarumas gali tapti našta. Žmonėms gali nuolat reikėti jūsų ir jūsų laiko. Jums teks išmokti kartais atsisakyti dalyvauti renginiuose ar imtis kokios nors veiklos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ypač neišmintinga bus patekti į kovojančių asmenų tarpą. Venkite papulti į konfliktų zonas. Stenkitės taip pat išlikti neutraliu vienoje ar kitoje situacijoje. Tai kartais gali reikšti ir tiesiog tylėjimą lyg prisisėmus į burną vandens.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nors nesenai turėtas sveikatos sutrikimas pasirodė nesantis labai rimtas, tačiau tai nereiškia, kad galite elgtis neatsakingai. Kaip tik šiuo metu imkitės pokyčių savo gyvenime. Būkite aktyvesnis ir imkitės prevencinių veiksmų, kad ligos neatsinaujintų.