Horoskopas gegužės 15 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 15-oji.
Steigiamojo Seimo susirinkimo diena
Tarptautinė šeimos diena
Šv. Izidorius, Sėjos pabaiga

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algedas, Jaunutė, Izidorius, Sofija, Sofronija, Žygvilas, Žygvilė;
rytoj: Bitė, Debora, Melita, Ubaldas, Vaidmantas, Vaidmantė.

Protingos mintys:
„Šykštuolis pamiršta, kaip greitai bėga laikas ir koks trumpas gyvenimas“ (D. Didro).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien pasistenkite neskubėti, kadangi tai diena, kai viskas kris iš rankų. Darbe būkite atidus, kadangi galite pridaryti klaidų, už kurias valdžia tikrai nepaplos per petį. Šią dieną nereikėtų meluoti ir tinginiauti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Prasidėję šventiniai vakarėliai gali kaip reikiant gali išmušti jus iš įprasto ritmo. Stenkitės nepadauginti alkoholio, kitaip kitą rytą keiksite save už tai, ką padarėte ir ko - ne.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei planuojate pirkti dovanas, nesistenkite išleisti įspūdingų sumų, norėdami nustebinti šeimos narius, partnerį ar kolegas. Ne visuomet brangi dovana parodo tikruosius jausmus. Galite sukurti ką nors paprasto, bet savo rankomis, o tai kitą žmogų pradžiugins netgi labiau nei prašmatnus daiktas.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei nesijaučiate tvirtas dėl priimamų sprendimų, pasitarkite su žmogumi, kuriuo pasitikite. Išgirdę antrą, o gal ir trečią pašalinio nuomonę, išsivaduosite iš nerimo naštos. Be to, tiesiog imkite ir apsispręskite -apsprendimas taip pat palengvina emocinę būseną.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūsų socialinis gyvenimas šiuo metu ypatingai užimtas, todėl semiatės vertingos pozityvios energijos iš kitų žmonių. Būkite aplink juos, kadangi diena tam tinkama. Bendravimas leis jums išsilaisvinti iš rutinos, o santykiai gali įgyti naujų prasmių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jums reikėtų atsiriboti nuo išorinio pasaulio spaudimo. Per daug žmonių reikalauja iš jūsų įvairių neprotingų dalykų. Todėl šiandien pasistenkite pabūti vienas. Sulėtinus gyvenimo tempą gali aplankyti gili įžvalga.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien galima pradėti svarbius darbus, gali puikiai sektis reikalai, kuriuose daug dinamikos, veiksmo. Jei planuojate išvykti į kelionę - ši diena ypač palanki. Jausitės energingas, tad išnaudokite tai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ši diena tinkama inicijuoti ką nors nauja - galbūt pradėsite skaityti naują knygą, gal naują darbą, o gal - naujus santykius. Galimybės šiuo metu jus džiugins, o per kraštus besiliejantis kūrybiškumas nuvers nežinomais keliais.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tiek darbe, tiek moksluose turėtumėte būti sąžiningas ir suprasti savo ribas - jūsų vadovai ar viršesni asmenys tai supras ir gerbs. Jūsų ego gali būti sunkoka susitaikyti su tuo, kad negalite kažko atlikti, tačiau tai vienintelis būdas išmokti ko nors naujo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien galite susidurti su labai skirtingomis nuomonėmis. Nekonfrontuokite be reikalo, kadangi neprotingus žmones įtikinti sudėtinga. Darbe galite jausti įtampą ar frustraciją, ypač, jei kolegos neorganizuoti ir nedėmesingi. Stenkitės išlikti ramus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nesigėdinkite saugoti savo paslapčių, netgi jei jus įkyriai kamantinėja artimiausi žmonės. Jūsų reikalai yra tik jūsų, todėl neleiskite niekam kištis į tai. Nesvarbu, kokių gerų intencijų vedini jie yra, vis tiek jų nuomonė gali kardinaliai skirtis nuo jūsiškės.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Net jei šiuo metu darbe vykdote dešimt projektų iš karto, jūsų prioritetu turėtų būti asmeniniai santykiai. Kažkam labai reikia jūsų patarimo ar jūsų laiko, todėl į savo dienotvarkę įtraukite pasimatymą su tuo asmeniu. Tai padės suvokti, jog esate svarbus kitiems.