Horoskopas gegužės 18 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 18-oji.
Tarptautinė muziejų diena
Tarptautinė žavėjimosi augalais diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Erdmantas, Erdmantė, Erdmas, Erdmilė. Erikas, Julita, Rytė, Venancijus, Venantas;
rytoj: Celerina, Celerinas, Celesta, Celestinas, Celė, Dangė, Dangius, Gilvina, Gilvinas, Jovaišas, Jovaidas, Jovarda, Jovardas.

Protingos mintys:
„Daryk tai, kuo tiki, ir tikėk tuo, ką darai. Kita — energijos ir laiko švaistymas” (Nisargadatta).

Avinas (03.21 – 04.20)

Labiau pasikliaukite jus supančiais žmonėmis. Stenkitės išlaikyti dėmesį, kad ir ką bedarytumėt, kadangi koncentracija bus silpna. Jei diena klostysis ne taip, kaip norite, tiesiog susitaikykite su tuo.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gyvenimas susijęs su kitų žmonių gyvenimais labiau, nei jūs manote, todėl jūsų veiksmai bei pasirinkimai įtakoja aplinkinius. Tad būkite atsargus, kokiu būdu reiškiate savo emocijas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ieškokite kompromisų bendraudami su kolegomis, tvarkydami keblų dalykinį reikalą. O su mylimu žmogumi nebūkite labai dalykiški bei reiklūs. Jei jums patinka bendradarbis, šiandien gali pavykti užmegzti artimesnius ryšius.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien visiškai nejausite ribų, kadangi pasaulis atrodys gražus, o pats jausitės lyg sapne. Tik likite sąžiningi tiems, kuriuos mylite. Seksis tvarkant bet kokius reikalus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būkite mandagus su aplinkiniais, taip pat nenaudokite griežtų metodų auklėdami vaikus. Pasistenkite suvaldyti agresiją savyje, tačiau nepasiduokite ir bailumui. Vakaras sudėtingas ir gana nepalankus - atsiribokite nuo nemalonių pokalbių bei reikalų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien netikėtai seksis, tačiau turėsite tikrai daug darbų, todėl jausitės lyg plėšomas į kelias dalis. Stenkitės išlikti kuklus, kadangi žmonės savimi besižavinčių narcizų nemėgsta.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pasistenkite būti nuoširdus, kadangi jūsų geras elgesys daug ką reikš aplinkiniams. Jie pajus motyvaciją spręsti aplink esančias problemas. Vakare gali išaugti traumų tikimybė.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien svarbu skirti laiko ir energijos siekiant rasti balansą tarp gyvenimo viešumoje ir namuose. Namuose gali kilti įtampa dėl to, kad pernelyg daug streso patiriate darbe ar moksluose, o taip būti neturėtų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jums seksis suprasti kitus, todėl šiuo metu galite atlikti interviu dėl darbo, eiti į pasimatymus, būti bet kokioje kitoje situacijoje, kurioje galite padaryti įspūdį žmonėms. Žavėkite kitus ir mėgaukitės tuo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesivaikykite lengvų pinigų, kadangi jie nėra daug verti, todėl nesivadovaukite blogu pavyzdžiu tų žmonių, kurie uždirba apgaule. Pakovokite už savo profesionalumo pripažinimą, aukštesnius vertinimus darbe.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pagaliau palanki diena, kadangi galimybė, kuri jums atrodė prarasta - vėl atsirado. Tad suskubkite kuo daugiau nuveikti. Šiandien taip pat galite sulaukti netikėtų dovanų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien nereikėtų jaudintis, kadangi viskas klostysis puikiai. Nederėtų imtis pavojingų, rizikingų darbų. Galimas meilės nuotykis, kuris virs ilgalaikiais santykiais. Vis dėlto vakaras nepalankus. Labiau pasaugokite savo nervus, sveikatą bei turtą.