Horoskopas gegužės 18 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 18-oji.

Tarptautinė muziejų diena
Tarptautinė žavėjimosi augalais diena
Gatvės Muzikos Diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Erdmantas, Erdmantė, Erdmas, Erdmilė. Erikas, Julita, Rytė, Venancijus, Venantas;
rytoj: Celerina, Celerinas, Celesta, Celestinas, Celė, Dangė, Dangius, Gilvina, Gilvinas, Jovaišas, Jovaidas, Jovarda, Jovardas.

Protingos mintys:
"Aršiausi ginčai kyla tada, kai nė viena šalis neturi svarių įrodymų" (B. Raselas)

Avinas (03.21 – 04.20)

Ir jūsų darbotvarkė, ir kai kurie konkretūs sumanymai gali būti priklausomi ne tik nuo jūsų valios, bet ir kai kurių atsitiktinumų. Sutapimai, netikėtos aplinkybės gali padėti be didesnių pastangų išspręsti kai kurias problemas. Jums tai turėtų patikti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną duoti pažadai, priesakai gali virsti labai rimtais ilgalaikiais įsipareigojimais, tad nesižarstykite jais neatsakingai. Juo labiau derėtų šią dieną vengti laužyti pažadus, tai gali virsti didžiais nusivylimais ir sunkiai išgydomais skauduliais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nors kai kurios situacijos reikalaus didesnio lankstumo, diplomatijos, tačiau kai kurių vertybių ir principų negalite aukoti vardan siekiamų tikslų. Tokia kaina pasiektos pergalės gali būti labai laikinos ie neteikti jokio malonumo. Kompromisai įmanomi, tačiau tik ne su sava sąžine.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nežinia kokios nematomos rankos vedžiojami šią dieną galite kaskart atsidurti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje. Tačiau visos dienos sėkmė priklausys nuo to, kiek būsite aktyvūs ir kaip gebėsite pasinaudoti jums palankiomis aplinkybėmis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galite sulaukti pasiūlymų padėti, patarti. Tačiau šią dieną tokios siūlomos pagalbos vertėtų mandagiai atsisakyti, tai jūsų savarankiškos saviraiškos metas. Nestokosite įkvėpimo, gerų įdėjų ir energijos joms įgyvendinti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Galbūt esate pernelyg panirę nostalgijon, į prisiminimų pasaulį. Kad ir kaip ilgėtumėtės kai kurių dalykų, derėtų pernelyg nenutolti nuo dabarties. Neleiskite šiai savo būsenai tapti inkaru, stabdančiu jūsų judėjimą į priekį. Ateitis gali būti ne mažiau įspūdinga, nei praeities patyrimai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gali tekti ragauti naujų nepažintų skonių, patirti naujų iki šiol nebandytų veiklų. Kai kurie atradimai gali taip "užkabinti", kad taps ilgalaikiu pomėgiu ar patirtimi, kuria labai praktiškai naudositės kitose gyvenimo srityse.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Kai kurie nerimą, įtampą kėlę dalykai šią dieną gali atslūgti, gali tekti įsitikinti, jog kai kurie nuogastavimai buvo visiškai nepagrįsti. Tai gali atskleisti paprastas atviras pokalbis, kuris jūsų pačių nuostabai gali būti net labai mandagus ir malonus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Kad ir kiek turėtumėte neatidėliotinų darbų, stenkitės paskirstyti laiką taip, kad jo užtektų ir poilsiui. Tapę darboholikais rizikuosite pervargti arba sulaukti nemalonios išsekimo diagnozės. Būsite kur kas labiau produktyvūs ir lengviau pasieksite tikslų, jei gerbsite ir savo organizmo poreikius.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali varginti įvairūs prieštaravimai - ir išorėje, ir jūsų pačių viduje. Viena vertus, būsite gana užsispyrę ir sieksite būti lyderiais, tačiau tam gali pritrūkti kai kurių žinių, galite pritrūkti atsakymų į kai kuriuos klausimus. Pasitelkę kitų pagalbą ir sutramdę savo egoizmą galėsite nuveikti kur kas daugiau.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali tekti leistis į tolimą kelionę ar bent svarstyti tokią galimybę, galite sulaukti įdomių pasiūlymų iš užsienio - bendradarbiauti, imtis bendrų projektų. Net jei tai reikalautų nemažų pastangų ar tam tikrų investicijų, rimtai svarstykite šiuos pasiūlymus, jie gali būti labai vertingi ir naudingi.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neklysta tik tie, kurie nieko neveikia. Nevertėtų perdėtai pergyventi dėl kai kurių klaidų, juolab, kad jos tikrai yra ištaisomos. Jei pernelyg įniksite savigraužon, galite tiesiog švaistyti brangų laiką. Labiau racionalu - pripažinti trūkumus ir operatyviai juos pašalinti.