Horoskopas gegužės 2 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 2-oji.
Pasaulinė tuno diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Atanazas, Eidmantas, Eidmantė, Eidmina, Eidminas, Eidminė, Eidotas, Eidotė, Meilė, Sigismundas, Sigizmunda, Sigizmundas;
rytoj: Aleksandra, Aleksandras, Artautas, Artautė, Arvis, Arvystas, Jaunė, Jaunius, Juvenalis, Kantvilas, Kantvilė, Kantvydas, Kantvydė.

Protingos mintys:
"Niekad niekuo nesek, nes būsi gamtai ne sūnus, o giminaitis" (L. da Vinčis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiurkštus ir nejautrus asmuo gali sugadinti jūsų rytą, tačiau tuo pačiu metu jis ar ji padės pažiūrėti į savo gyvenimą iš kitokios perspektyvos. Atkreipkite dėmesį į šio asmens pasiūlymus, kaip nesielgti. Pastaruoju metu jums puikiai sekasi, tad neklausykite tų, kurie jus kritikuoja.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būkite atsargus su tais žmonėmis, kurie stengiasi jums įtikti ar pasirodyti geresni nei yra iš tikrųjų. Jūsų nuojauta dažniausiai būna teisinga, tad pasikliaukite ja. Nors jūsų skepticizmas gali kaip kam ir nepatikti, tačiau finale jis apsaugos daugumą nuo streso ir apgailestavimų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nors šiuo metu jūsų varomoji jėga yra emocijos, tačiau po truputį tai reikia keisti. Stenkitės daugiau galvoti smegenimis, o ne savo širdimi. Apmąstykite dalykus iš naujo ir pabūkite su savimi, jei to reikia.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien sau padarysite paslaugą, jei neskubėsite daryti sprendimų. Apgalvokite, viską - su kuo ketinate susitikti, kur investuoti ir pan. Nors intuicija dažniausiai jūsų nepaveda, tačiau ji gali būti susipainiojusi emocijose.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Praeitis grįžta, tačiau ne tam, kad jus persekiotų, o tam, kad sukrėstų. Gal tai sena meilė, su kuria galbūt netyčia susitiksite, o gal sena fotografija, kuri nupūs dulkes nuo prisiminimų. Ši diena gera prisiminti kai ką ir kartu pasidžiaugti tuo, kuo jūs tapote.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nenorėkite sužinoti to, ko jums nesako, ir nesistenkite atrodyti šaunesni, nei leidžia jūsų kišenė, socialinė padėtis - aplinkiniai tai įvertins kritiškai, o jūsų pačių lauks naujos problemos. Mažiau piktinkitės, venkite patarinėti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ši diena gali būti intensyvi, aktyvi, tačiau nelabai sėkminga- daug agresijos, galimos traumos. Būkite atsargesni su metaliniais daiktais. Dirbkite mažiau reikšmingus darbus, taip pat pasistenkite suvaldyti agresiją savyje, tačiau nepasiduokite ir bailumui.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Stenkitės pasilikti nuošalyje, būti atidesni antraeiliams dalykams - taip galite išsiaiškinti slaptą nuostolių priežastį, suprasti, kas apsimetinėja draugu, sąjungininku. Labiau pasaugokite paslaptis, susijusias su jūsų partneriškais santykiais.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Net ir nesistengdamas būsite kažkam įkvėpimo šaltiniu. Galite pasijusti nejaukiai dėl užplūdusio dėmesio, tačiau prie to priprasite. Tai jūsų metas - tik jis netruks ilgai, todėl mėgaukitės!

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ar nemanote, jog pernelyg idealizuojate naują žmogų, atsiradusį jūsų gyvenime? Jei šis asmuo nepatinka visiems kitiems, išskyrus jus, gal reikėtų objektyviau pažvelgti į jo ar jos savybes? Nors dažnai esate linkęs žmonėse matyti gerąją pusę, tačiau tai ne visada naudinga jums, kadangi jumis gali pasinaudoti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jūsų draugai gali žinoti, kas geriausia yra jums šiuo metu, tad įsiklausykite į tai, ką jie sako. Stenkitės būti ramesnis, kadangi pastaruoju metu kažkur lekiate strimgalviais. Praleiskite daugiau laiko su artimaisiais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pagalvokite šiandien apie savo kolektyvą, kuris svarbus, nes su juo kartu keičiatės, tobulėjate. Jei kolektyvas yra netikęs, tuomet jo negatyvi auganti įtaka jums gali ilgam laikui Jus destabilizuoti, žlugdyti. Todėl nebijokite atsakingai rinktis ir pergalvoti, ar visi žmonės jame yra tinkami.