Horoskopas gegužės 20 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 20-oji.
Kauno diena
Pasaulinė metrologų diena
Mažojo futbolo diena
Pasaulinė bičių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Akvilas, Akvilė, Akvilina, Akvilinas, Alfreda, Alfredas, Aušrys, Bernardina, Bernardinas, Eidvainas, Eidvainė, Eidvilas, Eidvilė, Eidvyda, Eidvydas, Eidvydė, Vygintas, Vygintė;
rytoj: Ankantas, Atėnė, Gėlė, Kytautas, Kytautė, Kyvainas, Kyvainė, Teobaldas, Vaidevutis, Vaidys, Valentas, Vydmina.

Protingos mintys:
„Bitė pikta, kai darbo neturi, o žmogus – kai per daug turi“ (Lietuvių patarlė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Pabandykite atsipalaiduoti ir išvalyti protą nuo neigiamų minčių. Tai nereiškia, kad jūs ignoruojate problemas, su kuriomis tenka susidurti. Tai reiškia, kad jūs leidžiate sau nusiraminti ir susikoncentruoti į produktyvesnius dalykus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų draugai yra geriausia dovana, kokią tik kada nors esate gavę. Jūs pasirenkate, bus jie jūsų gyvenime, ar ne. Ar atsimenate paskutinį kartą, kada jiems parodėte, kaip juos vertinate? Jei tai darėte senokai - pats laikas imtis veiksmų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kas per daug, tas nesveika: jei laikysitės aukso vidurio, problemų nepatirsite (ypač vakare reikia būti atsargesniems). Diena bus gan gera, tačiau būkite atidesni šeimos narių, sutuoktinio nuomonei ir jausmams - tai romantiškas metas. Palankūs meilės pasimatymai, tinka supažindinti mylimą asmenį su tėvais, giminaičiais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien jausite didelį meilės, artumo poreikį - ne tik kūniškos, bet ir dvasinės meilės. Tad diena bus sėkminga, jei būsite harmoningoje, ramioje aplinkoje, jei jus sups geri žmonės su pozityvia energija. Išnaudokite šią progą ir bendraukite tiek, kiek pajėgiate!

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nors visuomet stengėtės padėti draugams ir būti su jais sunkiu momentu, tačiau svarbu suprasti, kad negalite išspręsti visų jų problemų. Galite tik paremti juos priimant sprendimus. Tad nesivelkite emociškai į kažkieno kito gyvenimus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien bus gana sėkminga diena žmonėms, kurių aplinka yra harmoninga, inteligentiška. Taip pat ir tiems, kurių siekiai yra taip pat ne tik materialūs, bet ir dvasiniai, žmonėms, kurie yra meniškos prigimties. Turite progą ką nors sukurti, tad taip ir padarykite!

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei planuojate kokį nors įvykį - patirsite daug gerų emocijų. Visgi nepasitikėkite aplinkiniais, o suplanuotus darbus atlikti pats. Nepasiduokite ambicijoms, kadangi per jas galite objektyviai nematyti situacijos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Kas blogai atsimena senas pamokas, tiems jos bus pakartotos (temperamentingiems asmenims tai vertėtų itin atsiminti). Nors diena palanki, gali atsinaujinti pamiršti konfliktai šeimoje ar darbe.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien jausitės gan ramiai, galbūt norėsis poilsio. Galite sulaukti ne tik gerų žinių, bet ir pagalbos iš aplinkinių. Bet gali komplikuotis santykiai su artimaisiais dėl jūsų nervingumo, nekantrumo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gera proga pasikalbėti su svarbiais žmonėmis - jie bus nusiteikę draugiškai, sutiks paremti. Beje, galite sužinoti ir kompromituojančių dalykų apie savo partnerius, tačiau kol nepatikrinsite, netikėkite. Galite nukentėti per pavydžius asmenis - elkitės kukliau.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Imkitės sudėtingų darbų, reikalaujančių drąsos, įkvėpimo bei gerų ryšių. Tarkitės su kolegomis, draugais dėl darbo problemų - rasite išeitį. Svarbiems susitikimams su įtakingais asmenimis, užsieniečiais geriau skirti laiką iki pietų. Ryte bus svarbu nesivelti į konfliktus darbe - nesiduokite užvaldomi ambicijų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Sėkminga diena, bet labai neįsibėgėkite: jei padarysite klaidą, bus sunku ją atitaisyti. Beje, galimi ir nemalonumai dėl jūsų populiarumo visuomenėje, dėl avantiūrų veikloje. Būkite atsargesni su pinigais bei dokumentais. Venkite bet kokio santykių aiškinimosi su savo pora.