Horoskopas gegužės 23 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 23-oji.

Tarptautinė akušerijos fistulės diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė;
rytoj: Gerardas, Joana,Vena, Veneranda, Venė, Ventūra, Vilimantas, Vilimantė, Vincenta, Vincentas.

Protingos mintys:
"Ar ne geriau būtų, užuot smerkus blogį, skleisti gėrį?" (A. de Sent Egziuperi).

Avinas (03.21 – 04.20)

Palankus metas gilesniam bendravimui su tėvais arba vaikais, kartų mąstymo, požiūrių skirtumai šią dieną gali būti mažiau svarbūs, galite lengviau sutarti dėl esminių sprendimų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų įžvalgos ir nuojautos šią dieną gali nenuvilti, būti labai tikslios. Nors šalia esantys žmonės gali bandyti neigti akivaizdžius dalykus, neatlyžkite ir laikykitės savojo požiūrio. Taip išvengsite klaidų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali komplikuotis santykiai su mylimu žmogumi. Gali būti sunku išsiaiškinti pašlijusių santykių priežastis, jų derėtų ieškoti smulkmenose. Tai, kas jums atrodė nereikšminga, kitam žmogui gali būti labai svarbu. Tad vertėtų patiems geriau įvertinti savo nesenus poelgius.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Mėnulis šiuo metu Vandenio ženkle, o tai gali iš dalies paaiškinti, kodėl šiomis dienomis jūsų emocinė būklė mažiau stabili, emocijos, greitai kinta, juoką gali greitai pakeisti liūdesys. Tačiau tai puikus metas kūrybai, originaliems sumanymams ir jų įgyvendinimui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šios dienos idilę, kurios tikėjotės, gali trikdyti atsitiktinumai, kurių galite patirti daugiau nei bet kada. Atsitiktiniai susitikimai, sutapimai gali gerokai pakoreguoti šios dienos planus. Tačiau tai greičiausia bus gera lemiantys pokyčiai, tad nederėtų bandyti tam priešintis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali tekti nemažai laiko skirti gedimų, netikėtų nesklandumų šalinimui. Tai metas, kuomet norint judėti į priekį gali tekti užsiimti remontais, kliūčių šalinimu. Bus svarbios ir jūsų pačių žinios bei kruopštumas, taip pat ir kitų pagalba.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiuo metu derėtų vengti varžyti vaikų laisvę, net jei tai keltų tam tikrų nepatogumų jums. Tai metas, kuomet išreikšdami didesnį pasitikėjimą galite padėti vaikams tvirčiau atsistoti ant kojų, geriau pajusti savarankiškumo vertę, laisviau reikšti savo mintis, idėjas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Juokas šią dieną gali būti ir vaistas, ir geros savijautos pagrindas. Niekam neleiskite drumsti jūsų geros nuotaikos ir žaismingo nusiteikimo. Juokaudami, pokštaudami, flirtuodami šią dieną galėsite įveikti sunkiausias bendravimo kliūtis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Įvairios atsipalaidavimo, antistresinės procedūros, masažai, mankštos šią dieną gali būti labiau efektyvūs ir veiksmingi. Šiuo metu gana svarbu rasti laiko sveikatingumo procedūroms, aktyviau judėti, sportuoti, tai gali lemti ne tik geresnę fizinę, bet ir psichologinę savijautą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ne pats geriausias metas finansinėms operacijoms, sandoriams, tačiau kur kas palankesnis laikas visuomeninei, kūrybinei veiklai. Tai metas, kuomet už konkrečius darbus galite nesulaukti piniginio atlygio, tačiau galite sulaukti jo kitokia išraiška, pelnydami žmonių palankumą, pripažinimą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Fiziniai darbai gali būti sunkiai įveikiami, kūnas gali būti tarsi sustingęs, o kojos ir rankos, kaip sakoma, "medinės". Kur kas geriau gali sektis intelektualinė veikla, šią dieną ypač gerai gali sektis mokslai, būsite dėmesingi ir imlūs įvairiai informacijai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kai kurie šios dienos įvykiai gali būti sunkiai paaiškinami, net savotiškai mistiški. Bus sunku suprasti jų potekstę, taip pat ir kai kurių su šiais įvykiais susijusių žmonių elgseną. Vargu, ar šią dieną pavysk rasti atsakymus, tačiau juos tikrai pavyks sužinoti netolimoje ateityje.