Horoskopas gegužės 23 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 23-oji.
Tarptautinė akušerijos fistulės diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė;
rytoj: Gerardas, Joana,Vena, Veneranda, Venė, Ventūra, Vilimantas, Vilimantė, Vincenta, Vincentas.

Protingos mintys:
"Ar ne geriau būtų, užuot smerkus blogį, skleisti gėrį?" (A. de Sent Egziuperi).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jūsų siekis ką nors apginti - pagirtinas, tačiau turite suvokti, kad jus gali nusitempti žemyn kartu su visa problema, kurią jūs norite padėti išspręsti. Niekada ne per vėlu atsitraukti nuo chaoso, kurį sukuria kiti. Pasistenkite nepasijusti kaltas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Buvimas konservatyviu ir atsargiu - tinkama strategija jūsų finansams šiuo metu, tačiau kalbant apie emocijas - būkite liberalesnis ir skleiskite jas aplinkui. Pasidalinkite savo jausmais su asmeniu, kuris būtų linkęs išklausyti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kai vyksta daug dalykų, jūs linkęs užsidaryti ir tapti tyliu. Tai protinga ir atsargu. Tačiau pavojui praėjus, atsiverkite žmonėms. Leiskite kitiems pamatyti jūsų tikrąją asmenybę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Ar neužbaigėte kokio projekto? Ar kam nors dar nepateikėte atsakymo, kurio žmogus laukia? Ar dar neatlikote kažkokio buities darbelio? Šiandien kaip tik ta diena, kai galite visa tai užbaigti. Jausitės produktyviai, todėl išnaudokite savo energiją kyšantiems galams tvarkyti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien bus kaip niekad lengva derėtis - ar tai būtų vadovas, ar jums lygus asmuo. Į jūsų pasiūlymus bus atsižvelgta, tad rasite kompromisą. Nesijaudinkite dėl nieko - netrukus užbaigsite svarbų sandėrį.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien nepasiduokite tuštiems pažadams. Norėdami gauti tai, kas žadama, būsite paprašytas atsisakyti ilgalaikio savo tikslo. Ar tikrai vertai tai daryti? Neverta, tad jei pergalvosite pasiūlymą dar kartą, pamatysite, jog galų gale pralošite.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Sėkmingai šiandien seksis viskas, kas susiję su materialia gerove, finansais. Jei imsitės ne to, ko reikia, galite ilgai suktis neigiamų pasekmių rate Dienos įvykiai turi tendenciją kartotis ateityje. Šią dieną puikiai veikia medikamentai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Paprastai jūs sugebate atsispirti pagundoms, tačiau šiandien išmintingiau būtų pasiduoti. Šiek tiek. Čia susidursite su rizika, bet taip pat - ir su puikiomis galimybėmis. Pasimėgaukite tuo, ko ilgai negalėjote sau leisti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei laukiate neigiamų naujienų, pasistenkite būti užimtas. Geriausiai tokiu atveju - ką nors veikti. Tačiau prieš pasilaidodami darbų lavinoje, pagalvokite, kodėl manote, kad naujienos bus blogos? Be to, žiūrėkite į viską pozityviai, nes iš kiekvienos situacijos yra išeitis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Mėnuliui lankantis Dvynių ženkle, emocijos bus lengvos, bet permainingos. Ši diena palanki intelektualams, žurnalistams. Tai puikus metas bendrauti, išreikšti savo nuomonę. Norėsis daug kalbėti, diskutuoti. Tad nesėdėkite vietoje.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diena puiki visiems, kurių darbas susijęs su informacija, tarpininkavimu, mokslu. Todėl daugiau, nei įprasta, nuveiks radijo, televizijos, ryšių, geležinkelio, transporto darbuotojai. Puikus metas tvarkyti dokumentus, rašyti laiškus, reikštis žiniasklaidoje. Lengviau rasite bendrą kalbą su vaikais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei šiandien užmegsite meilės romaną, greičiausiai jūsų santykiai bus neįpareigojantys, žaismingi, lengvabūdiški, neilgalaikiai, kaip vėjas. Pažadai dažnai lieka pažadais ir gali žavėti, kaip oro pilys. Apskritai, tokiomis dienomis geriau mokytis, nei ieškoti to išrinktojo.