Horoskopas gegužės 25 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 25-oji:

Tarptautinė Afrikos diena
Tarptautinė dingusių vaikų diena
Nacionalinė vyrų diena
Europinė kaimynų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Almanta, Almantas, Almantė, Alvyda, Alvydas, Grigalius, Grigas, Danutė, Urbonas;
rytoj: Algimanta, Algimantas, Algimantė, Algmina, Algminas, Eduardas, Evelina, Milvainas, Milvainė, Milvarda, Milvardas, Milvyda, Milvydas, Nerimanta, Nerimantas.

Protingos mintys:
"Šlubčiojantysis tiesiu keliu pralenkia bėgantįjį, iškrypusį iš kelio" (F. Bekonas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Drąsiai imkitės paties didžiausio ir sudėtingiausio uždavinio. Laukia tiek fizinis, tiek emocinis pakilimas. Vienintelis jums gresiantis pavojus - neįžiūrėti visumos ir paskęsti smulkmenose.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nesistenkite visiems įtikti ir neprisiimkite svetimų darbų - neliks laiko saviesiems. Kelionėje galite sutikti žmogų, kuris ateityje turės daug įtakos jūsų gyvenimui.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Laukia emocinis ir fizinis nuopuolis. Sergantys širdies ir kraujagyslių ligomis turėtų ypač saugotis, vengti stresų ir fizinio krūvio. Gali tekti daryti ar kalbėti apie tai, ką nelabai gerai išmanote.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kuo blogiau prasidės diena, tuo daugiau šansų, kad baigsis ji visai smagiai. Rytinis konfliktas vakare gali išvirsti į smagią pramogą. Laukia intensyvi namų ruoša, tikėkitės svečių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gera diena trumpai išvykai. Galimas trumpas, bet audringas romanas. Automobilį vairuokite itin atsargiai - galite pakliūti į nedidelį, bet nemalonų autoįvykį.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite pernelyg įsiaudrinęs, permainingos nuotaikos. Gali nuvilti žmogus, kuriuo iki šiol labai pasitikėjote. Susilaikykite nuo iniciatyvos, naujų idėjų ir pasiūlymų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei netramdysite savęs, rizikuosite įsivelti į rimtą konfliktą su artimaisiais. Skirkite daugiau dėmesio šeimai, bet nebandykite būtinai šiandien išsiaiškinti santykių ar išspręsti įsisenėjusią problemą. Galimos nedidelės finansinės problemos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Iš pat ryto į galvą gali šauti labai įdomių ir vaisingų minčių. Planuokite keliones ir pramogas. Vyrams pasitaikys proga pademonstruoti, kokie jie šaunūs ir galantiški.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Saugokitės traumos sportuodamas. Moterims tikriausiai nepavyks išvengti rimto ir nemalonaus pokalbio. Nuotaiką gali pataisyti seno bičiulio skambutis ar bendravimas su vaiku.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Daugiau dėmesio šeimai ar mylimam žmogui. Emociškai nebūsite itin stabilus, tad jei teks imtis širdžiai nemielų darbų - suimkite save į rankas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ne pati geriausia diena bendrauti su vaikais ar gerokai vyresniais giminaičiais. Jei turite kokių neatidėliotinų reikalų, verčiau tvarkykite juos vienas. Kita vertus, galimos naudingos pažintys.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Senokai jus jaudinusi asmeninė problema pagaliau pajudės iš mirties taško. Būsite gan įtarus ir įžeidus, tad lengvai galite įsivelti į kivirčą kur nors parduotuvėje ar troleibuse.