Horoskopas gegužės 25 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 25-oji.
Tarptautinė Afrikos diena
Tarptautinė dingusių vaikų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Almanta, Almantas, Almantė, Alvyda, Alvydas, Grigalius, Grigas, Danutė, Urbonas;
rytoj: Algimanta, Algimantas, Algimantė, Algmina, Algminas, Eduardas, Evelina, Milvainas, Milvainė, Milvarda, Milvardas, Milvyda, Milvydas, Nerimanta, Nerimantas.

Protingos mintys:
„Mūsų abejonės yra išdavikai, kurie priverčia pralaimėti ten, kur dažnai galėtume laimėti, jei tik nebijotume bandyti“ (V. Šekspyras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien būsite emocionaliai jautresni, intuityvesni. Kaip niekad reikės saugumo, švelnumo. Taip pat jūsų poelgiai bus mažiau logiški, labiau iš pasąmonės, jausmų. Geras metas pasirūpinti šeima, namais, tradicijomis, giminės reikalais, buitimi. Būtina atiduoti pagarbą motinai, moteriai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gali visko nutikti, kadangi diena nėra palanki. Viskas vyks ne taip, kaip planuota. Nenustebkite, jei bus prikištos sutuoktinio arba dalykinių partnerių, kolegų klaidos, nesėkmės. Antrą dienos pusę netikėtai gali pasikeisti aplinkybės jūsų naudai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nuo ryto gali būti nekokia nuotaika ir savijauta. Gali kilti noras "įlįsti į savo urvelį", pasislėpti nuo visų ir jaustis saugiai. Todėl pats laikas pabūti su šeima. Tik pasistenkite neauklėti namiškių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei esate psichologas, pedagogas, šeimos gydytojas - diena jums ypač sėkminga. Taip pat seksis, jei jūsų darbas susijęs su intuicija, emocionalia išraiška, maisto produktais, namais. Jeigu sužinotumėte ne visai smagių dalykų apie jums artimą žmogų, neskubėkite nusivilti. Jau ryt paaiškės, kad kaltas "sugedęs telefonas"...

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kad diena praeitų puikiai, nereikėtų pirmą dienos pusę labai pasikliauti sėkme bei partneriais ar tarpininkais. Atsakingus darbus atlikite patys niekam jų nepatikėdami. Vakare gerai atsipalaiduoti bičiulių draugijoje ar aplankyti tėvus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien galimos neblogos nekilnojamojo turto operacijos, visgi stenkitės valdyti emocijas, kadangi sandėrį galite vertinti įtariai. Geras metas pirkiniams, susijusiems su motinyste, kūdikyste. Galima pirkti patogius daiktus buičiai, namams.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nors išgirsite įdomių dalykų, bet nereikėtų tikėtis naudos iš ryte gautų pasiūlymų. Svarbiems dalykiniams susitarimams bus palankesnė rytdiena. Pasistenkite globoti, rūpintis savo partneriu, parodykite švelnumą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gresia per didelis dosnumas, kaip ir išlaidumas - labiau paisykite šeimos narių nuomonės, įspėjimų. Nepriimkite svarbių sprendimų tvarkydami piniginius, turto reikalus - galite apsirikti. Puikus laikas prasidės vakarop: dings nuovargis bei liūdesys.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūs linkę pernelyg skubėti, per greitai spręsti - lyg norėtumėte atsigriebti už nesusipratimus, nusivylimus. Bet impulsyvumu ryte tik dar labiau sugadinsite keblią padėtį. Vakarop nurimsite, jei atsisakysite kur nors vykti, svečiuotis ir liksite su artimaisiais.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ryte neperlenkite lazdos: ar ne per daug iš savęs reikalaujate, ar ne per daug iš kitų tikitės? Taupykite jėgas, neatskleiskite naujų sumanymų. Neskubėkite apsispręsti - sulaukite pavakarės ar rytdienos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galite gauti puikių pasiūlymų, išgirsti malonių pažadų, tačiau neskubėkite tuo patikėti - tai gali nepasitvirtinti. Nepervertinkite savo jėgų bei sėkmės nei tvarkydami reikalus, nei bendraudami su mylimu žmogumi. Vakaras labai tinkamas pašėlti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galimos ne itin malonios staigmenos. Beje, malonios ryte ne mažiau pavojingos, nes gali suklaidinti. Rytmečio pasiūlymai bei pažadai gali apsiversti atvirkščiai. Todėl nebūkite patiklūs, turėkite savo nuomonę. Labiau pasaugokite sveikatą.