Horoskopas gegužės 25 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 25-oji.

Tarptautinė Afrikos diena
Tarptautinė dingusių vaikų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Almanta, Almantas, Almantė, Alvyda, Alvydas, Grigalius, Grigas, Danutė, Urbonas;
rytoj: Algimanta, Algimantas, Algimantė, Algmina, Algminas, Eduardas, Evelina, Milvainas, Milvainė, Milvarda, Milvardas, Milvyda, Milvydas, Nerimanta, Nerimantas.

Protingos mintys:
"Vienam žmogui nelemta puikuotis visais talentais" (Stendalis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Neatstumkite prašančiųjų, patys pasiūlykite savo pagalbą. Tai metas, kuomet pagalba kitiems gali būti geriausia saviraiška, tai gali padėti įtvirtinti santykius su kai kuriais žmonėmis, įgysite didesnio kitų pasitikėjimo, galbūt atrasite naujų draugų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną viską derėtų stengtis daryti itin kruopščiai, vengti paviršutiniškumo. Gali būti svarbios menkiausios smulkmenos, detalės. Tad bus itin svarbu mokėti susikaupti, atsispirti įvairiems trikdžiams. Šią dieną gali ypač varginti ir blaškyti aplinkos triukšmas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Tai metas, kuomet galite pasilepinti poilsiu ilgiau nei įprasta drybsodami lovoje, skaitydami knygą, mėgaudamiesi ramybe, gera mėgiama muzika. Jūsų savijauta šią dieną labai priklausys ir nuo aplinkos, kurioje būsite. Greičiausiai nieko geresnio ieškoti ir neverta, geriausiai jausitės mėgaudamiesi savo namų jaukumu.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tramdykite šalia esančiųjų emocijas, žiaurumo priepuolius. Jei liksite tam abejingi, neišvengsite nemalonių pasekmių. Šią dieną derėtų itin griežtai valdyti kai kuriuos emocijų proveržius, vengti spontaniškų gerai neapgalvotų veiksmų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Artimiesiems, šeimos nariams šią dieną reikės ne jūsų nurodymų ar moralizavimų, o didesnio supratimo ir švelnumo. Derėtų įsiklausyti į šiuos poreikius, sulauksite malonaus atsako, bendravimas šeimoje gali padėti atsipalaiduoti ir atsikratyti varginančių minčių apie darbus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Neatsargiai ištartas žodis, išsprūdusi aštresnė frazė gali skaudžiai užgauti mylimą žmogų. Tai padidinto jautrumo metas, kuomet ir ne laiku ar ne vietoje vartojama ironija taip pat gali būti suprasta kaip įžeidimas. Tad vertėtų vengti dviprasmiškų užuominų ar neatsargių pokštų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei negalite atsikratyti vidinio nerimo, nenustygstate vietoje, galbūt esate pamiršę kai kuriuos nerašytus įsipareigojimus, pažadus žmonėms, kurie jau ilgą laiką laukia jų išpildymo. Vertėtų gerokai perkratyti atmintį ir imtis to, ką seniai žadėjote padaryti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Didesniąją dienos dalį gali tekti bendrauti su giminėmis, tėvais. Tai metas, kuomet galite geriau įsigilinti į savo praeitį, šaknis, kuomet gali tekti klausytis įdomių prisiminimų, kurie galbūt padės geriau suprasti kai kuriuos artimų žmonių veiksmus, bruožus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Santykiai su mylimu žmogumi gali perkopti į naują lygmenį, kur kas rimtesnį, brandesnį. Gali būti išbandyti kai kurių sukrėtimų, tačiau tai gali dar labiau suartinti, išsklaidyti visas iki šiol kirbėjusias abejones.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Organizmas šią dieną gali būti jautresnis vaistams, svaigalams, alkoholio vartojimas, rūkymas gali lemti spontaniškus sveikatos sutrikimus, tad vertėtų tuo rimtai susirūpinti. Kai kurie ženklai yra rimti, nelikite abejingi, nes taip veiksite patys prieš save.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Kai kuriuos savo pamastymus šią dieną geriau nutylėti, kad ir kaip būtumėte įsitikinę savo tiesa, bandymai ją įrodyti gali būti labai nesėkmingi, be to, visai ne taip suprasti kaip tikitės. Interpretacijos aiškumo nepridės, bet gali supriešinti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Daugiau dėmesio skirkite savo kūnui. Aktyvi sportinė veikla, mankštos šią dieną gali būti labiau efektyvios. Fizinis nuovargis gali padėti įveikti emocinį, psichologinį pervargimą, galite sėkmingai "išsivėdinti" galvą, atsikratyti nemalonių įkyrių minčių, įveikti miego sutrikimus.