Horoskopas gegužės 26 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 26-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algimanta, Algimantas, Algimantė, Algmina, Algminas, Eduardas, Evelina, Milvainas, Milvainė, Milvarda, Milvardas, Milvyda, Milvydas, Nerimanta, Nerimantas.

rytoj: Augustina, Augustinas, Genadas, Leonora, Sargautas, Sargautė, Virgauda, Virgaudas, Virgaudė, Žymantas, Žymantė.

 

Avinas (03.21 – 04.20)

Ne pati geriausia diena dirbti su sudėtinga technika. Laikykitės atokiau nuo automobilių, elektros prietaisų, jau nekalbant apie kompiuterį. Visiškai pakaktų su vaiku padėlioti kaladėles.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien jus stebins praktiškai viskas. Galėtumėte lyg vaikas visą dieną klausinėti, kas ir kodėl Rizikuojate likti nesuprastas aplinkinių, vis dėlto neatsisakykite galimybės sužinoti ką nors nauja.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Santykiai su artimaisiais labai šilti, kita vertus, gali įkaisti iki sprogimo temperatūros Racionalumu ir objektyvumu šiandien pasigirti niekaip negalite, tad pasistenkite bent jau nepasiduoti emocijoms.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pasaulis suksis apie jus ir jums reikiama kryptimi be ypatingų jūsų pastangų. Klausimas tik, ar tai iš tiesų jums rūpi? Nebūkite įtarus artimųjų atžvilgiu.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nieko nekirpkite devynis kartus nepamatavęs. Bet koks neatsargus judesys gali turėti sunkiai nuspėjamų ir greičiausiai nemalonių padarinių. Tolimą kelionę verčiau atidėti bent porai dienų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Atsakingai ir rimtai žiūrėkite į kiekvieną, tegu menkiausią darbelį, antraip tik visiškai sugadinsite reikalą. Dažnai bus geriau nedaryti nieko, nei daryti "ką nors".

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Viena iš tų dienų, kai gali nutikti bet kas. Neužsiimkite ilgalaikiais darbais, reikalaujančiais daug pastangų. Daugių daugiausia galima perstumti iš vienos vietos į kitą keletą baldų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Judėdamas įprastu jums tempu rizikuojate pražiopsoti kažką itin svarbaus, tad verčiau nedarykite staigių judesių tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Nepatartina sportuoti, dirbti fizinio darbo - galimos traumos.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien jūsų likimą valdo tik jūsų paties emocijos, o pastarųjų, panašu, nevaldo niekas Kad ir kas nutiktų, prasmės ir logikos tame ieškoti, matyt, beprasmiška.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Neverta nukrypti iš įprastų, laiko patikrintų rėmų ar gyvenimo būdo. Jokios naujovės šiandien neatneš nei naudos, nei pasitenkinimo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Verkiant reikia pauzės - tiek fizinės, tiek emocinės. Kad ir kokių reikalų turite - atidėkite juos bent dienai. Tegu jūsų naštą kol kas paneša kas nors kitas. Jau rytoj galėsite atsiimti ją atgal.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Konstruktyvus bendravimas vargiai įmanomas. Jei norite nuveikti ką nors, kas būtų verta dėmesio - veikite vienas. Padėjėjai tik trukdys.