Horoskopas gegužės 27 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 27-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Augustina, Augustinas, Genadas, Leonora, Sargautas, Sargautė, Virgauda, Virgaudas, Virgaudė, Žymantas, Žymantė;
rytoj: Donalda, Donaldas, Jogirda, Jogirdas, Jogys, Jogminė, Justas, Justė, Rima.

Protingos mintys:
"Oras pasikeičia po valandos, žmonės - po kartos" (kinų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Galite būti puikiai nusiteikę, gerai pailsėję. Tačiau labai svarbu neiššvaistyti šio savo gerojo užtaiso, atsispirti bet kokioms provokacijoms, intrigoms. O tokių bandymų išmušti jus iš vėžių gali būti ne vienas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Kuo anksčiau pradėsite, tuo anksčiau baigsite. Bet kuri šią dieną pradėta veikla gali baigtis puikiais rezultatais. Tad neatidėliokite. Nebūtinai visus darbus šią dieną svarbu pabaigti, gera pradžia ir gerai pakloti pamatai gali lemti ilgalaikę sėkmę ir vėliau.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Galbūt niekaip negalite prisiversti imtis iniciatyvos, nors puikiai suprantate, jog būtina tai padaryti? Šią dieną galite sulaukti postūmio, impulso iš šalies, pagaliau priversiančio tai padaryti. Netruks nei energijos, nei fantazijos.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei tikitės patys vieni mėgautis darbo vaisiais, galite gerokai suklysti. Tai itin nepalankus laikas egoistinių, savanaudiškų tikslų turintiems žmonėms. Pasidalinę galite sulaukti dvigubai didesnės grąžos, o pagailėję - galite prarasti ir tai, ką turėjote.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šią dieną gali tekti suprasti ir atrasti savąjį pašaukimą, aiškiau suvoksite savo pačių troškimus, norus. Galbūt ilgą laiką klaidžiojote ir veikėte visai ne tai, kas jums prie širdies. Tai gali būti svarbių pokyčių metas, kuomet tikrai nebesinorės gręžiotis atgal.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Įsiklausykite į šalia esančiųjų pageidavimus, jų nuomones. Šią dieną bus svarbu stengtis geriau suprasti savo bendradarbius, bendrakeleivius, šeimos narius. Nesikalbant ir nesiklausant to neįmanoma padaryti. Tad raskite laiko.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią dieną galite būti labiau priklausomi nuo emocijų. Tačiau gera žinia - dominuos teigiamos gerosios emocijos. Tai laikas, kuomet kai kuriuos dalykus geriau apčiuopsite ne protu, o savo nuojautomis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nebūkite pernelyg kategoriški ir juo labiau venkite smerkti ar teisti. Juk ir patys nesate be nuodėmės, tad vertėtų būti atlaidesniems, jei artimam žmogui teko suklupti, suklysti. Šiuo atveju svarbiau ne jūsų moralai, o ištiesta pagalbos ranka ir patarimai, kaip galima ištaisyti klaidas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šią dieną puikiai seksis bendrauti su įvairiais žmonėmis, gebėsite sužavėti net didžiausius niurzglius ir skeptikus. Tai ypač pravers jūsų darbe, profesinėje veikloje. Galite pelnyti ir didesnį vadovų pasitikėjimą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei tektų atsidurti sunkaus pasirinkimo akivaizdoje - meluoti ar sakyti tiesą, geriau vertėtų rinktis antrąjį variantą. Melas šią dieną gali labai greitai atsisukti prieš jus pačius ir smogti sunkiu vėzdu, net jei vadinsite jį "baltu melu". Karti tiesa, kad ir kokia būtų skausminga, padės kur kas greičiau ir labiau sėkmingai išsisukti iš sudėtingos situacijos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diplomatiniai gebėjimai, lankstumas ir įžvalgumas gali labai praversti šios dienos derybose, rengiant rimtus sandorius. Galite pasiekti ir finansinės sėkmės, gerą pelną žadančio susitarimo. Gerąja prasme būsite apsukrūs ir nusipelnę laimėjimo.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Atsargiau vertinkite kai kurių žmonių pažadus, ypač jei labai daug žadama. Galbūt jums bando uždėti rožinius akinius, kurių jums nei šiuo metu, nei vėliau visai nereikia. Bus svarbu atsispirti įvairioms įtakoms, blaiviai mastyti savo galva ir pasikliauti daugiau savo jėgomis.