Horoskopas gegužės 3 d. (sekmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 3-oji.
Saulės diena
Pasaulinė spaudos laisvės diena
1791 m. pirmosios rašytinės Konstitucijos Europoje diena
Motinos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aleksandra, Aleksandras, Artautas, Artautė, Arvis, Arvystas, Jaunė, Jaunius, Juvenalis, Kantvilas, Kantvilė, Kantvydas, Kantvydė;
rytoj: Darbutas, Darė, Dargailas, Dargailė, Dargas, Floras, Florenta, Florentas, Florentina, Florentinas, Florijonas, Manė, Monika, Mintautė, Silvanas, Vitalija.

Protingos mintys:
"Ko nejaudina žodis, to neišjudins ir lazda" (Sokratas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien pasijusite geriau, kadangi jūsų reikalai ims gerėti. Jei galite imtis neatidėliotinų problemų šiandien, viską pamirškite ir užsiimkite tik tuo. Tai - sėkmės bei pripažinimo dienos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Atėjo laikas keistis bei vadovautis kitomis vertybėmis savo gyvenime. Kaip tai padaryti, pasakys tiktai jūsų intuicija. Gali būti sudėtinga, jei esate ekstravertas, tuo metu intravertams bus lengviau. Nederėtų imtis ko nors naujo - baikite senus metų darbus, juos apibendrinkite.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali būti, kad sulauksite daugiau dėmesio iš aplinkinių, todėl pasijusite ne toks vienišas. Seni draugai gali pasiūlyti pagalbą, o kolegos bendradarbiavimą.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Drąsiai galite imkis svarbių savo norų įgyvendinimo! Mat pradės pildytis tai, apie ką anksčiau svajojote. Ši diena gera menininkams.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Greičiausiai jūsų rūpesčių šaknys glūdi ne ten, kur manėte anksčiau. Susimąstykite, kokias klaidas darote, pabandykite paieškoti sutapimų. Atlikę analizę, imkite po truputį keistis!

Mergelė (08.24 – 09.23)

Rekomenduotina šiek tiek atidėti dalykinius reikalus - užsiimkite savo šeima, namais. Žvaigždės siūlo pradėti remontą ar bent minimaliai apsitvarkyti namus.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Svarbu mokėti girdėti aplinkinius, kadangi jus gali pasiekti svarbi informacija. Taip pat neblogas laikas pabūti vienam ir susivokti, ko norite dabar ir ateityje. Taip pat stenkitės pasidžiaugti kitų laimėjimais.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nors energijos jums nestinga, tačiau derėtų pailsėti. Jeigu turite įtarimą apie gresiančius rūpesčius, pamėginkite susidoroti su jų priežastimis. Diena taip pat tinkama baigti nebaigtus darbus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Turėtų apimti palengvėjimas, kadangi atsikratėte didelės problemos, todėl jausite ramybę. Diena gali būti sėkminga ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Taip pat apsidairykite dažniau - kažkas į jus žiūri įsimylėjusiomis akimis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tai diena, kai galite leisti svajoti, ilsėtis ir džiaugtis tais, kuriuos mylite. Nederėtų spręsti rimtų problemų, taip pat būkite atsargesni su pinigais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Turėtumėte rasti išeitį iš susiklosčiusios situacijos. Palanki diena užsiimti savo kūno ir sielos sveikata, stenkitės nesėdėti namie prie televizoriaus, kitaip gali apimti apatija.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Ši diena gera pasiklydusiems savyje, kadangi pagaliau suvoksite, ko norite ir kaip tai padaryti. Ieškokite artimos sielos, stenkitės būti šiltesni, atidesni tiems, kas jus myli, bei savo vaikams.