Horoskopas gegužės 30 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 30-oji.

Šeštinės

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ferdinandas, Fernanda, Fernandas, Joana, Vyliauda, Vyliaudas, Vyliaudė, Žana, Žanas;
rytoj: Angelė, Anelė, Gintautas, Petronėlė, Rimvilas, Rimvilė, Vyliaudas.

Protingos mintys:
"Laikas yra gėrio auklė ir motina" (V. Šekspyras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Įkvėpti gražių santykių šeimoje, pasikrovę gerų emocijų tapsite sveikuoju užkratu ir darbe. Spinduliuosite vidinę ramybę ir kartu veržlų entuziazmą, optimizmą, tapsite traukos centru, neragindami galite sulaukti ir sekėjų, ir rėmėjų, ir pagalbininkų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tai metas, kuomet suprasti mylimą žmogų pavyks net nesikalbant, gali vyrauti kūno ženklų, signalų, impulsų kalba. Gali būti sunku suvaldyti aistras, bet to, nevertėtų ir daryti, nes aistros gali būti geriausia jausmų išraiška, kuri dar labiau suartins ir padės išsklaidyti kai kuriuos šešėlius.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šią dieną gali tekti daugiau bendrauti, diskutuoti, aiškintis. Tai palankus metas abipusio supratimo, geresnio sutarimo paieškoms. Gali pavykti sėkmingai išspręsti įsisenėjusius konfliktus, atsikratyti sąžinės graužaties dėl anksčiau padarytų nuoskaudų artimiems žmonėms.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma, šią dieną gali būti ranka pasiekiama. Tereikia šiek tiek kantrybės ir sumanumo. Kai kurioms svajonėms, sumanymams užsidegs žalia šviesa, nedvejokite ir netrypčiokite vietoje.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Tai metas, kuomet labiau dominuoti gali moterys ir nereikėtų bandyti tam sukliudyti ar priešintis. Tai moteriškojo prado raiškos laikas, kupinas kūrybos, lyrikos, pastelinių spalvų, švelnumo. Mėgaukitės juo.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Spontaniškais sprendimais, išsišokimais kažin ar gebėsite suvaldyti kai kurias šią dieną kilsiančias problemas. Kur kas labiau išmintingas - ramus, šaltas ir nuoseklus, gerai apgalvotas veikimas. Venkite staigių judesių, jei norite išvengti dar painesnių situacijų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Galite sulaukti trokšto atleidimo, vėl mėgausitės darna ir taika namuose ar darbe. Kaip ilgai tai tęsis tiesiogiai priklausys ir nuo jūsų pastangų bei poelgių. Branginkite ramybę, jos ypač reikia ir jūsų sveikatai, norint išvengti bereikalingų stresų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Vulgarumas, nesubtilūs pokštai ar juokai gali įžeisti šalia jūsų esančius žmones, nors to dabar mažiausiai reikia. Šią dieną bus labai svarbu laikytis takto, vengti neatsargių replikų, grubaus jumoro.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei kas nors įnirtingai provokuotų šią dieną kariauti, ginčytis - atsispirkite ir eikite savais keliais. Nenukrypkite ir pirmiausia imkitės to, ką esate suplanavę. Kai kurie svarbūs darbai šią dieną turi būti baigti, nešvaistykite laiko bereikalingoms emocijoms.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Puikus metas norintiems atsikratyti žalingų įpročių, ryžtis dietoms, siekiantiems iš esmės keisti gyvenimo būdą. Šią dieną priimti sprendimai gali būti ilgalaikiai, tvirti, lengviau atsispirti įvairioms pagundoms ar vidinėms silpnybėms.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tai, kas jums atrodo smulkmenos, kitiems gali būti labai svarbūs dalykai. Tad neignoruokite kitų žmonių jausenos, bandykite geriau suprasti jų požiūrius, užuot laikę juos keistuoliais ar perdėtais jautruoliais. Tokiam geresniam artimųjų, draugų supratimui dabar ypač palankus metas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šią dieną gebėsite sausi išlipti iš vandens, išsisukti iš pačių kebliausių situacijų. Tačiau svarbu suprasti, jog tokia sėkmė šypsosi ne todėl, kad esate savaime gražūs, o todėl, kad sulauksite nematomos kitų žmonių pagalbos. Mokėkite tai įvertinti.