Horoskopas gegužės 30 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 30-oji:

Pasaulinė išsėtinės sklerozės diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ferdinandas, Fernanda, Fernandas, Joana, Vyliauda, Vyliaudas, Vyliaudė, Žana, Žanas;
rytoj: Angelė, Anelė, Gintautas, Petronėlė, Rimvilas, Rimvilė, Vyliaudas.

Avinas (03.21 – 04.20)

Ilgai svajotas tikslas jau ranka pasiekiamas, bet su kiekvienu žingsniu turėtumėte būti tik atidesnis - kuo arčiau pabaiga, tuo didesnė klaidų tikimybė. Kad tik rytoj netektų vėl viską pradėti iš pradžių…

Jautis (04.21 – 05.21)

Iškalbos ir įtaigių argumentų šiandien tikrai neturėtumėte pritrūkti. Puiki diena vadovams, įvairiausių renginių organizatoriams. Sugebėsite įkvėpti ir mobilizuoti žmones. Lieka tikėtis, kad kilniam tikslui.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kamuos dvejopi jausmai. Viena vertus, vilioja galimybė šauniai pasilinksminti, kita vertus, ramybės neduoda nebaigti darbai. Kas gi nugalės?

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vėžiams šiandien turėtų sektis. Tai nebus didelė, spindinti Sėkmė, tiesiog kelios nereikšmingos, bet itin malonios smulkmenos, gerokai praskaidrinsiančios dieną. Pasistenkite jas pastebėti ir tinkamai įvertinti likimo dovanas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien, gavęs nelauktą žinią, galite sureaguoti pernelyg audringai ar radikaliai. Staigių judesių daryti tikrai nevertėtų, bent jau kol kas. Pasistenkite, kad faktą patvirtintų ir nepriklausomi ar nesuinteresuoti šaltiniai.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šįryt galite neberasti savo rožinių akinių, ir gyvenimas norom nenorom pasirodys savo tikrosiomis spalvomis. Vargu ar jums tai patiks. Ką gi, praregėti gal ir nelabai malonu, užtat sveika.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ryžtingai siekiate tikslų, kurie ir jums pačiam nėra visiškai aiškūs. Gal todėl taip nervinatės, kai kas paprašo pagrįsti savo nuomonę ar paaiškinti veiksmus? Nesileiskite valdomas emocijų, išgirskite protingus argumentus.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Atsigauti po nelengvos savaitės, pailsėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai Skorpionams labai padėtų vandens procedūros. Atviri vandens telkiniai šiuo metų laiku tiks toli gražu ne kiekvienam, bet apie vizitą į baseiną ar pusvalandį karštoje vonioje tikrai verta pagalvoti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Galimoms provokacijoms šiandien Šauliai pasiduos itin lengvai, tad nesivelkite į diskusijas, bent jau savo iniciatyva. Tikrai atsiras norinčių pasinaudoti jūsų emociniu nestabilumu. Apčiuopiamų nuostolių gal ir nepatirsite, bet nuotaiką sugadins.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nėra jokio reikalo ieškoti kompromisų, derinti nesuderinamas nuomones ar pozicijas. Tiesiog su kai kuriais žmonėmis jums pakeliui, o su kai kuriais - ne. Raskite savyje jėgų atsisakyti to, kas trukdo judėti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pasistenkite mąstyti atsargiai ir logiškai, antraip jūsų vaizduotė jus negrįžtamai paklaidins, ir be pagalbos iš šalies neišsikapstysite. Ar tikrai turite į ką atsiremti?

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien turėtumėte labiau pasitikėti savo jėgomis ir nuojauta. Net patys išmintingiausi patarėjai ar pagalbininkai nežino visų niuansų. Jei norite likti patenkintas rezultatais, imkitės darbo pats.